Любов у вогні: група раёк презентує кліп на трек із дебютного альбому «Море огня».

«Ранний рай» – перша композиція, яку Паша і Оксана з «Райка» написали в далекому 2019 році. Саме тому «Ранний рай» відкриває дебютний альбом дуету «Море огня». Історія про юність, спалені мости, втрату наївності та придбанні нових бажань. Пісня про втрату раю – без жодного жалю про втрату.


Любов у вогні: група раёк презентує кліп на трек із дебютного альбому «Море огня».-Фото 1

Коли люди закохуються – виділяється величезна кількість енергії, часом руйнівної. Не розуміючи, як цим керувати, закохані часто миттєво вигорають, залишаючи після себе дві гірки попелу. Звичайно, з попелу потім народяться оновлені люди з досвідом, але травма нікуди не дінеться.


Відео фіксує двох закоханих, що опинилися в покинутій промзоні для чергової перевірки власної пристрасті. На жаль, у них не вийшло залишитися удвох: байдужі маніяки (Оксана і Паша) в жовто-червоній формі пожежних спочатку тихо спостерігають за парою, а потім підпалюють все навколо, не залишаючи жертвам ніякого виходу. Тут і метафора раннього «вигорання» почуттів, і відсилання до утопічного майбутнього, де пожежники НЕ гасять, а навпаки, підпалюють (491 за Фаренгейтом), і алюзії на серійних вбивць, які полюють за молодими парами (Зодіак, Син Сема).

Над відео працював режисер Андранік Берберян та Катерина Лемешинська. У ролі закоханих виступили актор Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки Кирило Ніколаєв і актриса театру «Чорний квадрат» Дарина Твороновіч.

05 серпня відбудеться презентація дебютного альбому “Море огня” на ЮБК.


Кліп

 

x
x