UA
RU

Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23

Редагувати переклад

Колекція BEVZA FW 22/23 присвячена коханню крізь час та відстань, коханню, що відтворене на папері –– листам про кохання. Колекція «The Love Letters» і сам показ у «найлюбовніший» день року — це візуальна мова BEVZA, через яку бренд транслює своє кохання усьому світу.

Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23-Фото 1

Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23-Фото 2

Любов для BEVZA – це турбота, і в першу чергу – турбота про навколишнє середовище, оскільки це стосується кожного з нас. Із сезону в сезону BEVZA знаходить нові способи створювати одяг більш екологічно: імплементує нові технології, використовує перероблену пряжу та матеріали для створення одягу.

«Колекція FW 22/23 пронизана духом футуристичної ностальгії. Ми сумуємо за ліричною інтимністю та незайманою чистою природою, шукаємо способи її відродити. Ми хочемо бути частиною кращого майбутнього», – ділиться Світлана Бевза.

Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23-Фото 3

Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23-Фото 4

Центральним елементом колекції FW 22/23 та головним символом «Любовних листів» є сургучна печатка, яку з давніх часів використовують для того, щоб приховати листи від сторонніх очей. Елемент з логотипом BEVZA, який зустрічається на багатьох виробах у вигляді ґудзика, нагадує про бажання приватності, захисту від розголошення. Алюзія має тісний зв’язок із зимовим сезоном, тому що в холодні місяці одяг має захищати нас від негоди.

Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23-Фото 5

Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23-Фото 6

Ґудзик у вигляді сургучної печатки виготовлений з вторинної сировини, отриманої в Україні, — пластикових кришок від пляшок. Таким чином, Світлана Бевза хоче показати, наскільки красивими можуть бути вироби з матеріалів, які вже існують і здаються непотребом.

Читай также: Трендовое пополнение: 8 самых модных пар обуви на весну 2022 

Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23-Фото 7

Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23-Фото 8

В’язані вироби створені із перероблених пластикових пляшок – технологія, яку бренд успішно використовує вже кілька сезонів. Ключові елементи FW 22/23, створені з цієї пряжі, мають фактуру риб’ячої луски, яка є символом усіх живих істот в океані.

Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23-Фото 9

Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23-Фото 10

Крім того, в колекції можна побачити сукні, виготовлені за принципом «нуль відходів»: вони пошиті зі шматочків текстилю, що залишилися після виготовлення інших предметів одягу. Процес створення такого вбрання займає чимало часу, тому що кожна деталь вирізається дбайливими руками кравців, а потім сукня збирається зі шматочків у єдине ціле.


Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23-Фото 11

Любовні листи: Бренд BEVZA представив колекцію сезону осінь-зима 2022/23-Фото 12

BEVZA також цитує себе через вироби, які викликали великий інтерес у модному ком’юніті, відтворивши пуховики з цифровим принтом у вигляді хутра різних тварин.

Статьи по теме