UA
RU

Людовик де Сен-Сернен залишає Ann Demeulemeester

Редагувати переклад

Дизайнер Людовик де Сен-Сернен залишає посаду креативного директора бренда Ann Demeulemeester. Наразі сторони не коментують новину про припинення співпраці.

Людовик де Сен-Сернен залишає Ann Demeulemeester

Дизайнер Людовик де Сен-Сернен працював на посаді креативного директора Ann Demeulemeester всього один сезон. Зараз він залишає бренд. Ця новина вразила світ моди. Колекція Ann Demeulemeester Осінь-Зима 2023, автором якої став Людовик де Сен-Сернен, отримала гарні відгуки. Працюючи над дебютним шоу, новий креативний директор переглянув архіви Ann Demeulemeester, обрав і переосмислив найкращі образи. Вбрання з цієї колекції любителі моди побачили не тільки на подіумі, але й на червоних доріжках

Людовик де Сен-Сернен залишає Ann Demeulemeester

Людовик де Сен-Сернен — французький дизайнер. Він закінчив факультет дизайну одягу I’ESAA Duperré. Живе і працює у Парижі. Людовик запустив власний бренд Ludovic de Saint Sernin у 2017 році і дебютував із першою колекцією Весна-Літо 2018. Вбрання Ludovic de Saint Sernin призначене і для чоловіків, і для жінок. Дизайн Людовика — гендерно нейтральний. 

Людовик де Сен-Сернен залишає Ann Demeulemeester

Наразі ані Людовик де Сен-Сернен, ані керівництво Ann Demeulemeester не прокоментували новину про припинення співпраці.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Ann Demeulemeester

Читайте також: ПІТЕР ДО СТАВ НОВИМ КРЕАТИВНИМ ДИРЕКТОРОМ HELMUT LANG