UA
RU

Актор Мадс Міккельсен у літній рекламній кампанії Zegna

Мадс Міккельсен знявся у своїй першій кампанії для італійського люксового бренда Zegna. Актор рекламує колекцію Oasi Lino сезону Весна-Літо 2024. 

Актор Мадс Міккельсен у літній рекламній кампанії Zegna-Фото 1

Минулого року данський актор Мадс Міккельсен був названий глобальним амбасадором італійського люксового бренда Zegna. Зараз з’явилася його перша кампанія у новій ролі. Міккельсен, відомий за фільмами «Ще по одній», «Казино «Рояль», «Король Артур», «Мушкетери», «Доктор Стрендж», «Індіана Джонс 5» та іншими, рекламує колекцію Oasi Lino сезону Весна-Літо 2024. 

«Наш міжнародний амбасадор Мадс Міккельсен відкриває Oasi Zegna. Це місце, де найважливішим завданням є те, що треба сповільнитися та відключитися від міського життя. А життя офлайн стає найвищою розкішшю. Літо — це стан душі та місце тиші, де єдиною метою є відключення», — позначають ідею кампанії у Zegna. 

Актор Мадс Міккельсен у літній рекламній кампанії Zegna-Фото 2

Нову колекцію Oasi Lino Весна-Літо 2024 розробили як ідеальний літній гардероб. Речі пошиті з льону — найкращої тканини для теплих місяців. Усі вони — нейтральних світлих кольорів і простих чітких ліній. Також у Zegna наголошують, що колекція виготовлена з сертифікованих волокон. Починаючи з 2024 року їх простежують на 100%. 

Актор Мадс Міккельсен у літній рекламній кампанії Zegna-Фото 3

Актор Мадс Міккельсен у літній рекламній кампанії Zegna-Фото 4

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Zegna

Читайте також: ЛЕГЕНДАРНІ ТЕНІСИСТИ РОДЖЕР ФЕДЕРЕР І РАФАЕЛЬ НАДАЛЬ У НОВІЙ РЕКЛАМНІЙ КАМПАНІЇ LOUIS VUITTON

Статьи по теме