UA
RU

Матінка-Природа: Ріанна відкрила шоу власного бренду Savage X Fenty

Редагувати переклад

Натуральний вигляд волосся та золотаві тіні — співачка стала головним обличчям свого бренду Savage X Fenty.

Матінка-Природа: Ріанна відкрила шоу власного бренду Savage X Fenty-Фото 1

Зірка, яка наразі практикується в ролі молодої мами, демонструє то, як, на її думку, виглядає богиня природи в рамках щорічного шоу Savage X Fenty Show Vol. 4. В темно-синьому корсеті, прикрашеному квітковими мотивами, панчохах та рукавичках, а також напівпрозорому кейпі, Ріанна продемонструвала головний образ показу. Обличчя співачки виглядало максимально природно, навіть попри золото на її повіках.

Звичайно, Ріанна не могла відмовити собі у задоволенні використати пісню, яку її коханий A$AP Rocky написав із думками про улюблену жінку у світі. Тож, саме під цей трек із провокативною назвою Ріанна відкрила показ. Ще до трансляції шоу Ріанна розповіла, що планує сама з’явитися як модель у сегменті під назвою «Матінка-Природа».
«Я не можу дочекатися, коли люди побачать це. Перша творча річ, яку я створила, після народження дитини».
Попри те, що це вже четвертий показ власного бренду спідньої білизни Ріанни Savage X Fenty, співачка наголосила, що кожен раз відчувається особливим.
«Мені подобається бачити нові тіла, нові силуети, нові особистості, нові характери, нові енергії. Я насолоджуюсь тим, коли бачу, що людина по-справжньому любить своє тіло, любить себе, і це трапляється іноді, коли вони вдягають Savage. Це так захопливо».
Матінка-Природа: Ріанна відкрила шоу власного бренду Savage X Fenty-Фото 2
 
Для фільмування показу в жовтні у Лос-Анджелесі, Ріанна запросила стати моделями шоу цілу низку відомих моделей та акторів: Кара Делевінь, яка навіть пожертвувала своїми розкішними бровами, та вибілила їх, Симу Лю, Джоан Смоллс та Джонні Депп. Проте, щодо останнього персонажу питань лишається набагато більше, ніж відповідей.
 
В трейлері четвертого показу Savage X Fenty Show Vol. 4 скандальний актор не з’явився, проте на шоу в ролі моделі-камео він все ж був. Після цього модель бренду та співак Оллі Александр заявив, що більше ніколи не буде носити одяг бренду.
 
І потрібно зазначити, що така принциповість британського музиканта є зовсім не поодиноким випадком. Багатьох здивувала поява Джонні Деппа у Savage X Fenty, перш за все через те, що його судовий процес з Амбер Херд — не така вже й чорно-біла справа, якою здавалася на початку. Проте, то вже зовсім інша історія.
 
Проте, якщо ви бажаєте подивитися альтернативу «янголам» Victori’a Secret, можете зробити це вже зараз на Prime Video.

Статьи по теме