UA
RU

Маттео Тамбуріні — новий креативний директор Tod’s

Редагувати переклад

Tod’s оголосили про призначення нового креативного директора. Італійський модний бренд очолить дизайнер Маттео Тамбуріні

Маттео Тамбуріні - новий креативний директор Tod’s

Tod’s Group обрала нового креативного директора. Ним став дизайнер Маттео Тамбуріні. Він створюватиме жіночі і чоловічі колекції модного італійського бренда. Першою стане жіноча колекція Tod’s Осінь-Зима 2024-2025. Вона буде представлена на наступному Тижні моди в Мілані в лютому 2024 року.

«Маттео Тамбуріні — талановитий творець. Його сучасне бачення високої якості та італійського стилю життя безумовно принесе додаткову цінність нашому бренду. Тамбуріні координуватиме творчу команду висококваліфікованих людей із глибоким розумінням світу розкоші», — представили нового креативного директора у Tod’s Group.

Маттео Тамбуріні народився в 1982 році в Урбіно. Він працював із відомими брендами класу люкс, включно з Bottega Veneta. На посаді креативного директора Tod’s Маттео Тамбуріні замінив Вальтера К’яппоні, який у листопаді очолив Blumarine

«Для мене велика честь приєднатися до родини Tod’s. Я радий стати частиною бренда, який так тісно пов’язаний з моїм походженням і спогадами. Я ототожнюю себе з цінностями бренда. А також з постійним прагненням до високої якості та стилю Tod’s. І я з нетерпінням чекаю, щоб зробити й свій внесок», — прокоментував своє призначення Маттео Тамбуріні.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Tod’s

Читайте також: АЛЕССАНДРО ВІДЖІЛАНТЕ — НОВИЙ КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР ROCHAS

Статьи по теме