UA
RU

Метод дослідження: Лілія Літковська

Редагувати переклад

Мода надихає мене вивчати, роздивлятися, збирати історії, досліджувати традиції та просто бачити навколишній світ у всіх його деталях. Мені подобається різнобічний командний розвиток під час дослідження того чи іншого питання.

          

Метод дослідження: Лілія Літковська-Фото 1
            

Коли я працюю з етнографічним матеріалом, я завжди прагну показати його максимально наближеним до оригіналу, докопатися до першоджерел, зрозуміти та відчути їх. Наприклад, готуючи колекцію Artisanal для презентації на Паризькому тижні моди, мені хотілося показати там саме серце України, поговорити про нашу країну як про кластер талановитих людей та самобутнього мистецтва. До того ж це стало можливістю доторкнутися до традицій, любові, яка в них збережена, знайти синергію між вічністю та сучасним ритмом. Понять «модно» чи «немодно» для мене не існує – є лише живе висловлювання якогось особливого, унікального погляду на красу.

Метод дослідження: Лілія Літковська-Фото 2

У більшості випадків робота починається з ідеї, проте процеси дослідження та пошуку теми завжди доповнюють одне одного. Дослідження триває безперервно, його неможливо зупинити. Я йду вулицею, роблю повсякденні справи, читаю чи спілкуюся з людьми – а в цей час у моїй голові створюються нові нейронні зв’язки, базиси для майбутніх ідей та проєктів.