UA
RU

Мистецький арсенал та бренд MARSALA випустили капсулу на честь українського футуризму

Редагувати переклад
Сучасний інтелектуал у великому місті — саме ця ідея лягла в основу капсули, що була розроблена відділом дизайну Мистецького арсеналу разом із Марією Маслій, дизайнеркою бренду MARSALA. Колаборація складається з моносережки, класичної білої сорочки оверсайз з принтом картини Казимира Малевича з колекції Мистецького арсеналу та двох варіацій худі.

Футумарення та Марсала 4

Футумарення та Марсала 5

Футумарення та Марсала 2

Футумарення та Марсала 6

Проєкт ФУТУРОМАРЕННЯ — актуальна виставка Мистецького арсеналу, яка продовжує перевідкривати культурну спадщину України початку ХХ століття. Експозиція простежує шлях футуризму від «інфікування» новими ідеями в 1910-х до закріплення їх у 1920-х у всіх мистецьких практиках: в кіно, архітектурі, живописі, музиці, поезії та дизайні.

ФУТУРОМАРЕННЯ — не лише про мистецтво. Це передусім про людину і суспільство, які постають перед викликами доби — соціальними, економічними, світоглядними. Воно про втрачену естетичну революцію, яку українці лиш починають собі повертати.

Фотографом лукбуку стала сама засновниця бренду Марія Маслій: «Ми вирішили зробити зйомку безпосередньо в Арсеналі та показати, як ми відчуваємо це місце сьогодні. Музей — для задоволення та відчуття простору мистецтва і свободи. Він не стримує, не обмежує, а дає годину, щоб бути собою та вести внутрішні діалоги. Сорочка з принтом Малевича або світшот із фантазійним колажем ідеально відображають наші меседжі».

Футумарення та Марсала

Футумарення та Марсала 10

Футумарення та Марсала 7

Футумарення та Марсала 8

«Для мене колаборація з музеєм — давня мрія. Ми хочемо привернути увагу до виставки, адже просторі зали Арсеналу — краще місце для прогулянок під час пандемії. Це дуже цікава та об’ємна виставка. Ми створили продукти-символи, ідеальні подарунки до свят та речі-асоціації. Під час подорожей не менше, ніж самі музеї, я обожнюю музейні крамниці. Вірю, що нам вдалося створити естетичну та утилітарну пам’ять про зустріч із мистецтвом», — говорить дизайнерка Марія Маслій.

Поєднання різних фактур, абстракцій, неочікувані рішення та захоплення формами — усе це можна знайти у колаборації ФУТУРОМАРЕННЯ. Експеримент і провокація, змішування серйозного і смішного, політичного і побутового — таким ми бачимо шлях футуризму в експозиції Мистецького арсеналу та за його межами.

Фото надала пресслужба

Читате також: EXTER.LIVE — ІМЕРСИВНИЙ ПЕРФОРМАНС-ПРЕЗЕНТАЦІЯ В ОБ’ЄКТИВІ ФОТОГРАФА MARIE CLAIRE

Статьи по теме