UA
RU

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman

Редагувати переклад

Загадковий туман, португальська зелень та краса Палацу Пена – у новому сезоні дизайнер бренду Катерина Рутман презентувала колекцію, присвячену Португалії.

Кожного дня погляд естетів притягує до себе надбання Португалії, одне із 7 чудес цієї країни – Палац Пена, що розташований поблизу Лісабона і відкриває панораму на Атлантичний океан. В об’єктивах фотоапаратів вони ловлять яскраві фарби замку: червоний, теракотовий, коричневий і сірий, а вздовж пагорба, на якому розмістився палац, розкинувся вічнозелений ліс, що добавляє цій гаммі симбіоз кольорів. І тільки пару разів на сезон, щасливчики можуть застати це місце кардинальному іншому образі: коли сонце ховається за насупленими хмарами, місцевість потопає в тумані, а зі всіх сторін дме оглушливий вітер, тоді фарби палацу стають похмурими, а густа димка занурює ліс в містичну атмосферу. Саме в таку пору, з-за дерев та листя папороті виходять, неначе виконавиці фаду, дівчата у новій колекції KATERINA RUTMAN 2022.

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 1

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 2

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 3

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 4

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 5

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 6

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 7

Португальці кажуть, що саме фаду розкриває глибину їх душі. І коли вулиці міст поринають у ніч, дівчини у пишних червоних платтях та з чорною шаллю на плечах виходять, щоб заспівати свою сумну пісню. Нова лінійка demi-couture бренда KATERINA RUTMAN виконана в вогненно-червоному, глибокому чорному та рожевому відтінку стиглої малини, які відтіняють чистоту білого. Пишні волани, спадаюча тканина, кожані вставки і деталі ручної роботи у вигляді нашитих білих бусин і вишивки на виробах добавляють одягу помпезності і ефектності. Варто відмітити, наскільки елегантно підкреслені вигини жіночого тіла безліччю вставок з прозорої тканини, відкритими плечами, корсетами і приталеними силуетами. В такому вбранні дівчина-містика з нової колекції KATERINA RUTMAN стане німфою португальського лісу навколо Палацу Пена.

Читай также: Бренд Calvin Klein представляет коллекцию «осень 2021» — ода расслабенности и непринужденности

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 8

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 9

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 10

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 11

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 12

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 13

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 14

Містичний ліс: Нова колекція Katerina Rutman-Фото 15

Фото: Сергій Васильєв

Стиль: Женя Примаченко

Beauty: Оксана Черепаня

Модель: Катерина Ляшко (System Agency)

Production: Fashion Office Діана Мельникова

Статьи по теме