Головною ідеєю в колекції осінньо-зимового сезону стало спірне поєднання стилістик різних епох: тут і 80-ті, і 90-ті та нульові. Гранж та пост-панк, культура гетто та яскраві образи хараюку (японських підлітків), хіп-хоп у дусі Beastie Boys та субкультура емо. Вся колекція адресована молодому поколінню, яке не боїться еклектики та експериментів. Це ті ж дівчата, до яких із сезону в сезон звертаються такі бренди як Marc by Marc Jacobs або Miu Miu – юні романтики та максималісти, які не терплять нав’язаних суспільством стереотипів. Їх Лілія Пустовіт створила гарні вінтажні образи, гранжові, але з нотками жіночності.
[metaslider id=31540]
Ключовими моделями у Poustovit стали сукні в найрізноманітніших інтерпретаціях: білизняні моделі, струмені максі з напівпрозорих тканин, сукні-туніки, сарафани, що нагадують шкільну форму, а також ефектні party dress, щедро прикрашені паєтками. Всі ці жіночні та романтичні моделі дизайнерка збалансувала грубими чоботями-козаками (щоправда, рожевого кольору), маскулінними пальтами, бушлатами oversize з навмисне подовженими рукавами, об’ємними меланжевими светрами, які Пустовіт рекомендує одягати під сукні на тонких бретельках.
Колірна гама повністю відповідає заданому настрою. Яскраві та безпосередні образи молодих дівчат, які прагнуть привнести у своє життя щось нове, виконані у ніжних відтінках рожевого та металік, які поєднуються з базовими чорним, сірим та білим. Принти, які так любить використати буквально в кожній своїй колекції Лілія Пустовіт, цього разу менш експресивні. Квітковими візерунками модельєр прикрасила сукні, а клітку використала для верхнього одягу та костюмної групи. Також квіткові бутони з’явилися на жакетах, сукнях та сорочках у вигляді акуратної вишивки.