UA
RU

Аліша Кіз, Фаррелл Вільямс і 10 тисяч глядачів: Moncler готує грандіозне шоу

Редагувати переклад

Компанія Moncler анонсувала шоу The Art of Genius, яке пройде у Лондоні. У заході візьмуть участь Аліша Кіз, Фаррелл Вільямс, Рік Оуенс та інші зірки світу моди.

Moncler шоу The Art of Genius

Подія відбудеться 20 лютого під час Тижня моди у Лондоні. За місце проведення обран виставковий центр Olympia London, який зможе вмістити очікувану кількість глядачів — 10 тисяч. Вже зараз всі охочі можуть отримати квитки, зареєструвавшись на сайті Moncler.

Організатори не видають всіх секретів. Наразі відомо, що The Art of Genius — це не просто показ, а живе шоу, яке об’єднає моду, мистецтво, дизайн, музику, розваги, спорт та культуру. 

На заході будуть представлені як колекції, так і творчі інсталяції, кураторами яких стануть Фаррелл Вільямс, Аліша Кіз, Хіроші Фуджівара, Франческо Рагацці і його бренд Palm Angels, дизайнер взуття Салехе Бембері, Adidas Originals, Mercedes-Benz, Roc Nation by Jay Z

На подію запрошено Ріка Оуенса. Під час шоу він покаже спільну колекцію Moncler x Rick Owens. Також у програмі заявлена авторська інсталяція, що має кинути виклик можливостям дизайну.

Творці The Art of Genius називають шоу майданчиком для спільної творчості та уяви, що виходить за межі моди. Вони очікують, що ця подія допоможе Moncler піднятися у рейтингу найбажаніших брендів.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Moncler 

Читайте також: NEW YORK FASHION WEEK: НАЙОЧІКУВАНІШІ ПОКАЗИ СЕЗОНУ ОСІНЬ-ЗИМА 2023

 

Статьи по теме