Мова танцю: колекція Arutiunova SS 20

Вже традиційно для українського бренду Arutiunova саме танець став вихідною точкою роботи над весняно-літньою колекцією. 

Мова танцю: колекція Arutiunova SS 20-Фото 1

Дизайнер досліджує питання легкості руху, свободи й несвободи тіла в танці. Тема видовищної та театральної буденності в танці знайома засновниці бренду Arutiunova не з чуток, оскільки сама дизайнер Анна Арутюнова багаторазова чемпіонка зі спортивних бальних танців. Весняно-літня кампанія Arutiunova — це стихія ритмів, де танцювальний спорт в парі з модою доповнили одне одного, надавши колекції кокетства та ніжності, а ретельна обробка додала бездоганності й розкішності образу.

Своє натхнення Анна Арутюнова знайшла в костюмах для виконання танців латиноамериканської програми: самби, румби, джайву, ча-ча-ча й пасодобля. Разом зі сценічною уніформою спортсменок дизайнер вивчає й закулісну: комфортні боді, легінси, світшоти та легкі пальта-халати.

Читайте також: ВЕЩИ, КОТОРЫЕ СТОИТ КУПИТЬ ДО НАСТУПЛЕНИЯ ЛЕТА

У весняно-літній колекції Arutiunova зручний стиль athleisure немов танцює в парі з чіткою структурністю костюмного крою, наприклад, худі з вечірньою сукнею, а джерсі з шовком, щільний трикотаж з прозорою органзою. Мотив виходу з тіні під світло софітів підкреслює поєднання відкритих сонячних кольорів: блакитного, коралового, мангового, багряного, бірюзового з багатою гамою відтінків білого, сірого та чорного.

Вишуканий декор у цьому сезоні представлений об’ємною аплікацією, вишивкою та інкрустацією кристалами. Головною декоративною деталлю колекції стала квітка лілії — символ жіночності та флористичний талісман дизайнерки.

Колекція вже доступна на сайті arutiunova.com.

[mc_gallery id=594458]

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также