UA
RU

«Mr Robot» by YADVIGA NETYKSHA ready-to-wear FW21-22

Редагувати переклад
У Мистецькому центрі на Шовковичній, 17/2, відомого киянам, як «Шоколадний будинок»,  відбулась презентація-перформанс колекції «Mr Robot» by YADVIGA NETYKSHA ready-to-wear FW21-22. 
  
Yadviga Netyksha 7
Yadviga Netyksha 2
Yadviga Netyksha

Для події була обрана особлива локація, яка якнайкраще відтворила дух колекції. Це пам’ятка історії та архітектури — особняк, збудований у 1898-1901 роках за проєктом головного архітектора Києва, академіка архітектури Володимира Ніколаєва на замовлення відомого промисловця, фінансиста та мецената Семена Семеновича Могилєвцева. Інтер’єри кімнат, виконані в різних архітектурних стилях, емоційно підсилювали ідею перформансу та сприяли підкресленій кулуарності, навіть інтимності, події. У стилізованій чоловічій гардеробній кімнаті луки колекції приміряв на себе відома українська модель та блогер Дмитро Сукач.

Гостями презентації-перформансу стали представники медіа, баєри, стилісти та клієнти бренду. Під час події гості мали можливість ознайомитися з новою колекцією бренду та поспілкуватись з дизайнеркою Ядвігою Нетикшою про натхнення та новий стиль бренду у напрямку історичний military.

Yadviga Netyksha 8

Yadviga Netyksha 5

Yadviga Netyksha 4

Yadviga Netyksha 3

Колекція YADVIGA NETYKSHA FW21-22, що була представлена у вересні на Ukrainian Fashion Week у форматі показу — фентезійний стімпанк у поєднанні з аристократичними образами Олексія Вронського, Миколи Ростова, П’єра Безухова, натхнена науково-фантастичними творами «Більше, ніж людина» (Т. Старджон), «Людина без обличчя» (А. Бестер) та «Гаттака» (реж. Е. Ніккол). Колекція «Mr Robot» сповнена ідеєю про надлюдину, безмежну віру у мрію та силу духу, здатну перевершити людський потенціал.

Yadviga Netyksha 10

Ядвіга Нетикша

Yadviga Netyksha 6

Yadviga Netyksha 1

Yadviga Netyksha 9

Колекція складається з 32 одиниць: трикотажні светри, брюки, сорочки і пальта, стилізовані під військову форму. Саме вони є знаковими для бренду.

«Хочу висловити щиру подяку Валерієві Родіну за підтримку у створенні колекції, менторську турботу і допомогу у проходженні повного циклу: від розробки колекції до виробництва та організації показу», — каже дизайнерка Ядвіга Нетикша.

Про нову колекцію українського бренду YADVIGA NETYKSHA вже написали відомі міжнародні ресурси: Fucking Young!, METAL Magazine,  i-D Italy та інші.

Фото: Валерій Ведута

Статьи по теме