MY x MY потоваришували зі штучним інтелектом, працюючи над святковим кампейном

Редагувати переклад
Свято наближається і дизайнерки MY x MY підготували до нього справжнє новорічне диво. Цього року бренд уперше залучив до створення кампейну штучний інтелект, який переносить моделей із шумного Києва до казкових льодяних печер та засніжених пустель, перетворюючи їх на справжніх Снігових Королев. 

MY x MY потоваришували зі штучним інтелектом, працюючи над святковим кампейном-Фото 1

Святкова колекція сповнена нових моделей суконь в жіночній естетиці бренду, втіленої у приталених силуетах, драпіюванні, пір’ї та квітах. Команда MY x MY вірить, що найкрасивіші квіти розпускаються в холодний сезон, майстрині бренду довели це на прикладі фантастичних прикрас, виконаних вручну з екошкіри та оксамиту. Багатий вибір фактур дозволяє кожній жінці обрати сукню до свого характеру та уподобань: екошкіра, оксамит, атлас чи мереживо влучно доповнять святковий гардероб.

Особливу увагу бренд звертає на сукню Glace, виконану з мʼякої еластичної тканини в анімалістичному принті, рясно всіяної лелітками, що відсилає до астрологічного звіра прийдешнього року — дракона, та надає кожній можливість стати, якщо не матір’ю драконів, то принаймні дівчиною-драконом. 

MY x MY потоваришували зі штучним інтелектом, працюючи над святковим кампейном-Фото 2

MY x MY потоваришували зі штучним інтелектом, працюючи над святковим кампейном-Фото 3

Окрім новинок до дропу увійшов справжній бестселер бренду — сукня Adelin у новому, по-справжньому зимному, білому кольорі. Сукня з фірмовим комірцем теж з’являється в абсолютно новому амплуа — виконаною з мереживної тканини.

MY x MY потоваришували зі штучним інтелектом, працюючи над святковим кампейном-Фото 4

MY x MY потоваришували зі штучним інтелектом, працюючи над святковим кампейном-Фото 5

MY x MY потоваришували зі штучним інтелектом, працюючи над святковим кампейном-Фото 6

MY x MY потоваришували зі штучним інтелектом, працюючи над святковим кампейном-Фото 7

Читайте також: BLAST OUT STUDIO В НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ ЗАКЛИКАЄ «СВЯТКУВАТИ ЖИТТЯ» 

Статьи по теме