Натхненна естетикою серфінгу: дебютна колекція купальників бренду CIX

Бренд дизайнерського одягу CIX представляє дебютну колекцію купальників, натхненну естетикою серфінгу, що є послідовним продовженням філософії марки у створені вічних, жіночних та вишуканих образів.

Натхненна естетикою серфінгу: дебютна колекція купальників бренду CIX-Фото 1

У лінійці кожен виріб відображає основні принципи спортивного одягу та в синергії зі стилем CIX, втілюється у впізнаваному лаконічному дизайні, фемінних силуетах та високій функціональності. Від зручних застібок до стриманих вирізів — кожна деталь робить акцент на комфорті та максимальній свободі рухів. 

Ми прагнемо, щоб кожна жінка відчувала себе впевнено та вишукано, носячи наш одяг. Наша перша колекція купальних костюмів — це розширення меж вираження стилю та особистості кожної, хто його носить,

— коментує дизайнерка бренду Соломія Олійник.

Натхненна естетикою серфінгу: дебютна колекція купальників бренду CIX-Фото 2

Колекція включає як однокомплектні, так і двокомплектні купальники, а також подовжені лонги, спеціально призначені для безпечного перебування у воді під сильним сонцем. Всі елементи дропу створені за технологією super sculpting, яка підкреслює жіночність та забезпечує комфорт. Фірмовий аксесуар бренду у формі квітки також присутній, розроблений для доповнення будь-якого образу з колекції.

Натхненна естетикою серфінгу: дебютна колекція купальників бренду CIX-Фото 3

Натхненна естетикою серфінгу: дебютна колекція купальників бренду CIX-Фото 4

Читайте також:
ГЛИБИНА ТА АКТУАЛЬНІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ У НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ ELENAREVA

Лінійка доступна в п’яти моделях та чотирьох кольорах: чорний, шоколадний, тауп та рожевий. Моделі доступні у двох ростовках і чотирьох розмірах, гарантуючи ідеальну посадку для кожного типу фігури. 

Натхненна естетикою серфінгу: дебютна колекція купальників бренду CIX-Фото 5

CIX — дизайнерський бренд одягу з 25-річною історією, який вирізняється своїми унікальними предметами гардероба. Вироби марки пронизані інтелектуальною та емоційною глибиною, здатні поєднувати вечірню привабливість з повсякденною функціональністю, виходячи за межі звичного. 

Статьи по теме