UA
RU

Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці

Редагувати переклад

Як то кажуть, є кінофестиваль, а є — Канни.

Приморське містечко у Франції перетворюється на шоу розкішного вбрання і якісного кіно. Як і кожний глобальний івент сьогодні, Каннський кінофестиваль стає майданчиком заклику про Україну. Українські селебріті використовують кожну можливість, щоб голосно привертати увагу до війні в Україні. Як і Kalush Orchestra на сцені Євробачення у Турині, зірки червоної доріжки на Лазурному березі закликають, нагадують і підтримують український народ. Зокрема інстаграм інфлюенсерка Sasha Ray, що двічі з’явилася на червоній
доріжці в приголомшливих сукнях.

Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці-Фото 1

Саша народилася в Києві, працювала з продюсером Дмитром Клімашенком. Згодом вона проявила себе як ресторатор у Дубаї, де проживає вже багато років. Свій багатомільйонний блог в Інстаграм Sasha Ray використовує для допомоги Україні:

Моя родина чує вибухи та бачить воєнні літаки, що летять — все це реальність. Моє серце обливається кров’ю… благаю світ почути нас та допомоготи! Ми зараз найбільше потребуємо вашої допомоги!

Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці-Фото 2

Саме ці промовисті слова Sasha Ray мала на увазі, коли одягнула сукню львівського бренду Milla. Пишне вбрання з насичено блакитних та жовтогарячих рюшів говорить про український прапор. Яскравий вибір, що привернув увагу гостів та гладачів та спонукав знову говорити про війну в Україні. Sasha Ray додала кол’є та сережки з діамантами.

Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці-Фото 3

Наступного дня Sasha Ray з’явилася в сукні від французького бренду Diamant Blanc. Вбрання має пишні рюші-плісе та довгий шлейф і також витримане в національних кольорах. Виразна сукня отримала мінімалістичні аксесуари — сріблястий клатч та вишукані сережки з діамантами. Аудиторію своїх соцмереж, де більше 3 мільйонів підписників, Саша закликає допомагати та підтримувати Україну в нелегкій боротьбі проти російської агресії.

Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці-Фото 4

Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці-Фото 5

Зокрема кошти можна переказати в гуманітарні благодійні фонди: Агенція ООН по справах біженців, фонд ЮНІСЕФ, Червоний Хрест в Україні, Всесвітню продовольчу програму ООН тощо. Саші вдалося допомогти багатьом благодійним фондам в Україні та за її межами, а також антивоєнним рухам.

Читайте також: У Каннах з оваціями відбулася світова прем’єра фільму «Памфір»

Не мовчи про Україну: Sasha Ray у Каннах на червоній доріжці-Фото 6

За українських дітей, свободу народу болить не лише в українських зірок. Цього року в Каннах вбрання в кольорах українського прапору притримувалися акторки Шерон Стоун, Тільда Суїнтон, Ґрета Сапкайте, литовська співачка Гинта Кубилиуте та актор серіалу “Гра в Кальмара” із патріотичною хусткою-паше.

Статьи по теме