UA
RU

Незалежна: благодійна колаборація Projector Foundation та бренду SHYPELYK

Редагувати переклад

Для вільних та освічених.

Незалежна: благодійна колаборація Projector Foundation та бренду SHYPELYK-Фото 1

Projector Creative & Tech Foundation та український бренд SHYPELYK обʼєдналися, щоб створити благодійний ґердан із написом «Незалежна». 

Незалежна: благодійна колаборація Projector Foundation та бренду SHYPELYK-Фото 2

Ґердан — це шийна бісерна прикраса у вигляді стрічки. Таку, наприклад, носила Леся Українка. Напис «Незалежна» оспівує українських жінок: освічених і вільних. 

Незалежна: благодійна колаборація Projector Foundation та бренду SHYPELYK-Фото 3

Богдана Неборак

«Ми згадуємо, що за нашими плечима стоять великі постаті: Леся Українка, Ольга Кобилянська, Квітка Цісик. Вони надихають нас бути такими ж: сміливими у своєму виборі, ерудованими, вільними за своїм духом і незалежними. Такі жінки — це втілення нашої країни, що відважно бореться за свою свободу й не відступає», — коментують колаборацію Projector Foundation та SHYPELYK.

Незалежна: благодійна колаборація Projector Foundation та бренду SHYPELYK-Фото 4

Марія Туча

Презентувати колаборацію покликали сучасних українок, які весь час навчаються та розвиваються, журналістку та культурну менеджерку Богдану Неборак, музикантку Марію Тучу та культурну блогерку та амбасадорку всього українського Софію Безверху

Незалежна: благодійна колаборація Projector Foundation та бренду SHYPELYK-Фото 5

Софія Безверха

До колаборації увійшли два ґердани білого та чорного кольорів. Вартість прикраси — 1200 грн. Весь прибуток від продажу буде спрямований у Projector Creative & Tech Foundation, щоби дати можливість українкам здобути безоплатну освіту в креативних і технологічних галузях.

Придбати прикрасу можна на сайті бренду та в онлайн-магазин Projector Store.