Nike створили форму для збірної Франції з баскетболу

Nike представили нову виїзну та домашню форму для Національної збірної Франції з баскетболу. А також лінійку одягу для тренування. 

Nike створили форму для збірної Франції з баскетболу-Фото 1

Бренд Nike Jordan створив нову форму для Національної збірної Франції з баскетболу. Сюди увійшли виїзна і домашня форма команди. А також лінійка спортивного одягу: тренувальні комплекти, футболки і рюкзак. Усе вбрання — у кольорах збірної Франції. Нову форму вже приміряли відомі французькі баскетболісти — Віктор Вембаньяма, Домінік Малонга, Білал Кулібалі. 

Nike створили форму для збірної Франції з баскетболу-Фото 2

«Цього літа в Парижі поєднуються спорт, культура та спільнота. Тож Nike Jordan з гордістю представляє свою останню капсулу в партнерстві з Національною збірною Франції з баскетболу. Колекція має на меті об’єднати спортсменів та вболівальників. Нагадуючи про класичну спадщину французького баскетболу разом із новою ідентичністю, що ґрунтується на сучасній паризькій культурі баскетболу», — заявили у Nike.

Nike створили форму для збірної Франції з баскетболу-Фото 3

Колекція доступна онлайн та у магазинах Nike. А у Паризькому домі інновацій Nike вболювальники можуть персоналізувати форму Національної збірної Франції з баскетболу. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Nike

Читайте також: RALPH LAUREN СТВОРИЛИ ПАРАДНИЙ ОДЯГ ЗБІРНОЇ США ДЛЯ ЦЕРЕМОНІЇ ВІДКРИТТЯ ТА ЦЕРЕМОНІЇ ЗАКРИТТЯ ОЛІМПІЙСЬКИХ І ПАРАЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР У ПАРИЖІ

Статьи по теме