Нова колаборація NATOCHKA х Anywell: міні-дроп аксесуарів для волосся

Редагувати переклад

Цього тижня вийшов сумісний міні-дроп з п’яти сатинових аксесуарів для волосся NATOCHKA х Anywell «The beauty of generation». Це колаборація-подорож крізь роки, де кожне покоління має свою неповторну красу

Нова колаборація NATOCHKA х Anywell:  міні-дроп аксесуарів для волосся-Фото 1

М’який матеріал, з якого зроблені аксесуари, — дбайливий до локонів, не шкодить волоссю. В дропі представлені 5 різних моделей сатинових резинок в трендових кольорах та формах, що підійдуть до безлічі образів та стильних рішень. За словами розробників колекції — «The beauty of generation» — справжній маніфест любові до себе, бо доглядати за собою, цінувати себе та втілювати мрії потрібно саме зараз!

Нова колаборація NATOCHKA х Anywell:  міні-дроп аксесуарів для волосся-Фото 2

Natochka — український бренд, який завдяки аксесуарам дає можливість бути собою, бути різною, бути жіночною, незалежно від того, одягнена на вас сьогодні сукня або чоловічий костюм.

Anywell — це wellness-екосистема, яка поєднує онлайн медіа та шоп, а також велнес-простір у найголовнішому department store Києва — ЦУМі, куди можна прийти на косметологічні процедури, масажі та догляди, до того ж там можна придбати все необхідне й для домашнього догляду.

Читайте також: GUNIA PROJECT ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ОСІННЬО-ЗИМОВУ КОЛЕКЦІЮ ОДЯГУ ТА АКСЕСУАРІВ «КОРОВАЙ»

Статьи по теме