UA
RU

Модний дім Loewe і спортивний бренд On випустили нову колекцію

Редагувати переклад

Іспанський модний дім Loewe і швейцарський спортивний бренд On випустили нову колекцію. Сьогодні речі з’явилися у продажу. 

нова колекція Loewe і On

Іспанський модний дім Loewe і швейцарський спортивний бренд On продовжили співпрацю. Сьогодні у продажу з’явилася їхня нова спільна колекція. Разом вони випустили капсулу прет-а-порте. Сюди увійшли взуття, одяг та аксесуари для активного життя за будь-яких умов. 

нова колекція Loewe і On

«Співпраця з On була мрією, яка здійснилася з багатьох точок зору. Я великий шанувальник цього бренда. Їхній підхід до дизайну відкрив для мене цілий новий світ. У цій колекції я хотів спробувати щось нове і несподіване — новий зв’язок між функціональністю, естетикою та призначенням», — розповів креативний директор Loewe Джонатан Андерсон. 

нова колекція Loewe і On

Головна зірка колекції — легкі кросівки Cloudtilt 2.0. Нова модель має багатошарову сітчасту текстильну верхню частину. Також тут збільшили амортизацію та додали гумовий захист для пальців і петлю на п’яті, щоб легше було взуватися. Тож Cloudtilt 2.0 стали ще зручнішими. 

нова колекція Loewe і On

Ще Loewe і On пропонують ефектний верхній одяг для будь-яких погодних умов. Це утеплені парки, водонепроникні кейпи, пуховики та легкі куртки з інноваційної двошарової тканини. Топи, футболки та майки виготовлені з переробленого технічного трикотажу.

нова колекція Loewe і On

Рекламують нову колекцію професійні спортсмени. Зокрема, тенісист Бен Шелтон, бобслеїстка Александра Бургардт, бігуни Масато Йоката, Алія Міллер, Маріо Гарсіа Ромо та Сінтаєху Вісса.

нова колекція Loewe і On

нова колекція Loewe і On

нова колекція Loewe і On

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Ryan McGinley / Loewe / On

Читайте також: НОВА КОЛАБОРАЦІЯ: КАПСУЛЬНА КОЛЕКЦІЯ DIOR І STONE ISLAND

Статьи по теме