UA
RU

Нова колекція streetwear бренду RiotDivision

Натхненням для нашої нової колекції стала книга Бенуа Мандельброта «Фрактальна геометрія природи».

 

Нова колекція streetwear бренду RiotDivision-Фото 1

В основу колекції FRACTALIZATION лягли чорний, сірий і кілька відтінків пісочного кольору. Одним з ключових елементів колекції стала куртка FRACTAL JACKET. У ній бренд намагався передати елементи фракталів за допомогою геометрії та крою. У цій же куртці використовували нову розробку — систему потайних кишень на стяжках.

Нова колекція streetwear бренду RiotDivision-Фото 2

Моделі стали більш технологічними. Для колекції SS21 використовували комбіновану тканину з бавовни і нейлону. Також частина речей виконана з тканини рип-стоп з металевим ефектом, яка є візуалізацією принципу фрактальної геометрії. Одна з моделей курток оснащена проклеєними швами. При цьому загальний характер лінійки став більш спокійним, речі — стриманішими, а крій — простим та вільним.

Нова колекція streetwear бренду RiotDivision-Фото 3

Нова колекція streetwear бренду RiotDivision-Фото 4

Бренд залишається вірним принципам трансформації. Наприклад, куртка CONCEALED SHORT JACKET обладнана цільної блискавкою, яка відкриває доступ до потаємних кишень та збільшує глибину капюшона, і, при необхідності, складається у власну кишеню та трансформується в сумку. А штани PANTS WITH ADJUSTABLE WIDTH можуть змінювати свій силует за допомогою вбудованих блискавок.

 

 

Статьи по теме