UA
RU

Нова колекція українського бренду FORMA: Натхнення абстрактними скульптурами

Редагувати переклад

Український бренд FORMA продовжує розвивати ідею створення комфортного, але при цьому ефектною одягу. Якщо в минулому сезоні вони «приправили» м’які форми і стриману кольорову гамму естетикою ранніх робіт Тома Форда, то цього літа команда марки захопилася вивченням інтер’єрного декору.

«За минулий рік ми нарешті зрозуміли, що наш будинок — це не тільки місце для сну. Ми почали проводити в його межах як ніколи багато часу і перейнялися його оформленням, — розповідають в FORMA. — Передати цей взаємозв’язок ми вирішили в новій весняно-літній колекції, надихнувшись абстрактними скульптурами з кераміки, бетону і глини, які легко вписуються в інтер’єр «.

Нова колекція українського бренду FORMA: Натхнення абстрактними скульптурами-Фото 1

Нова колекція українського бренду FORMA: Натхнення абстрактними скульптурами-Фото 2

Нова колекція українського бренду FORMA: Натхнення абстрактними скульптурами-Фото 3

Дизайнерській команді FORMA вдалося продемонструвати всю красу цих скульптур як за допомогою крою — лаконічного, акуратного, але при цьому м’якого, так і завдяки кольоровій гамі — колекція побудована на поєднанні білого, чорного і кольору слонової кістки. Ніяких яскравих спалахів або принтів — тільки чистота і природність. Нагадують про різноманітність обраних природних матеріалів і фактури — гладкий шовк, шорсткий льон, бавовна і велике плетіння. До речі, останнє — ще один натяк на зв’язок з будинком, як місцем сили, де все має бути зроблено з любов’ю. В’язка в колекції присутня і в одязі — спідниці і топи, і в аксесуарах. Наприклад, сумка-мішок сплетена з переробленої пряжі.

Нова колекція українського бренду FORMA: Натхнення абстрактними скульптурами-Фото 4

Нова колекція українського бренду FORMA: Натхнення абстрактними скульптурами-Фото 2

Нова колекція українського бренду FORMA: Натхнення абстрактними скульптурами-Фото 6

Нова колекція українського бренду FORMA: Натхнення абстрактними скульптурами-Фото 7

Не забувають в FORMA і про важливість функціональності в сучасному гардеробі. Бренд продовжує розробляти речі-трансформери. У цьому сезоні особливе місце в колекції займає плаття з змімним кільцем, яке можна зняти і посадити спідницю на резинку.

Поєднання делікатній класики і чистих ліній, елегантності без надмірностей і при цьому оригінальних дизайнерських рішень -це прийоми, які вже стали частиною ДНК бренду FORMA і які команда продовжує успішно розвивати далі.

Статьи по теме