UA
RU

Нова колекція ZHILYOVA: надихати жінок через призму сприйняття змін

Український бренд ZHILYOVA анонсував запуск нової колекції “CHAOS THEORY”. Про рішучість сучасної жінки, усвідомлення власного світогляду та прийняття змін, що відбуваються, як за помахом крил метелика. 

Нова колекція ZHILYOVA: надихати жінок через призму сприйняття змін-Фото 1

“CHAOS THEORY” є відображенням сучасної жінки, сильної та волелюбної, надихаючої та чуйної, тієї, яка не боїться прийняти власний унікальний спосіб життя і створювати прекрасне. Колекція є маніфестом метаморфоз, адже навіть маленькі зміни мають великий вплив. ZHILYOVA проводить паралель між перемінами, внутрішніми і зовнішніми, в житті кожної жінки, та значущими результатами, до яких може призвести непримітний політ метелика. 

“Колекція “CHAOS THEORY” вшановує жінок, які радо приборкують хаос, незалежно від того, чи це про пошук балансу між роботою та родиною, гонитву за власними мріями, або ж про надання собі ради в злетах і падіннях повсякденного життя”, – ділиться Валерія Жильйова, засновниця бренду.

Кожен елемент колекції — це інструмент, за допомогою якого кожна жінка може підсилити свою індивідуальність, одночасно витримуючи кордони свого власного простору, спокута теплим відчуттям безпеки і комфорту.  

Нова колекція ZHILYOVA: надихати жінок через призму сприйняття змін-Фото 2

Нова колекція ZHILYOVA: надихати жінок через призму сприйняття змін-Фото 3

Колекція наповнена безліччю елементів, які додають виробам індивідуальності і підкреслюють любов ZHILYOVA до якості та витонченості кожної деталі. 

Центральним кольором колекції є класичний чорний, який доповнюють кольори електрик та шоколадний. Ця лінійка включає комплекти на кісточках, неймовірні боді, мереживний халат та аксесуари. Виконані з найякісніших матеріалів, вони підкреслюють індивідуальність та витонченість кожної жінки, не полишаючи її байдужою. 

Нова колекція ZHILYOVA: надихати жінок через призму сприйняття змін-Фото 4

Нова колекція ZHILYOVA: надихати жінок через призму сприйняття змін-Фото 5
 

Читайте також: НА МЕЖІ МІЖ ФЕТИШЕМ І МИСТЕЦТВОМ: ANOESES Х KOFTA 

Статьи по теме