Нова різдвяна колекція Gunia Project  

Український бренд Gunia Project зібрав усіх членів родини за святковий стіл!

Gunia Project   

Від немовляти до собаки – ніхто не пропустив різдвяну зйомку бренду. Новорічна колекція Gunia Project присвячена сімейним цінностям і традиційному святкуванню Нового року та Різдва у колі рідних та близьких.

Gunia Project   

 «Для мене свята — це про сім’ю, добро, сміх та прийняття. Моя невелика, але досить галаслива родина завжди збиралася на празники. Пам’ятаю, як в день вечері мама забороняла їсти, шуміти та голосити. Ми мали з шаною та трепетом очікувати появи першої зірки, з якою з’являлися і всі члени родини.

Ці зустрічі виглядалияк комедійні короткометражні фільми. Протягом тридцяти хвилин всі тричі встигали посваритися і полюбитися, а діти тим часом замордовували домашніх тварин та трощили ялинку. Все це під супровід гучних народних пісень, які заводили мої бабусі, обов’язково намагаючись переспівати однаодну.

Потім вони згадували, в кого в молодості була довша і товща коса,найбільш чорнобриві кавалери і тричі змінювали аутфіти перед новою подачею страв”

– згадує Наташа Каменська.

Нова різдвяна колекція Gunia Project   -Фото 3

«У кожного своя історія, свої традиції та звичаї, але всіх об’єднує магія новорічної ночі та віра у дива.Саме це відчуття ми хотіли передати у зйомці нашого новорічного кампейну. В створенні цієї колекції ми надихалися естетикою народних ікон на склі, тому що саме своєю наївністю і неідеальністю вони говорять про цінність щирих почуттів”

– говорить співзасновниця бренду Марія Гаврилюк.

Багатий декор, бордово-охристі кольори є ключовими для народної ікони.

Нова різдвяна колекція Gunia Project   -Фото 4

У зйомці новорічного кампейну Gunia Project розмірковує на тему безумовної передачі традицій, помістивши сучасну українську родину в іншу площину, зробивши її героями з образів.

Gunia Project   

У  різдвяну колекцію увійшли керамічні тарілки двох розмірів, салатник, макітра (традиційна форма для куті), різні форми для закусок, цукорниці, глечик, вази двох форм і розмірів, келих з гутного скла, а також 2 свічки у формі бичка — символа цього року. Його ще можна знайти на перловому кольє бренду. 

Gunia Project   

Цей рік ніби перевіряв все і всіх на міцність. Але врешті він тільки підкреслив, що найголовніше – це стосунки, сім’я та улюблена справа. Команда Gunia Project бажає всім завершити цей рік весело та з розмахом, щоб перейти до 2021 з відчуттям радості та повними сил до нових пригод.

 

Gunia Project

 

Фото: Лера Леванова

Стиль: Gunia Project

Продюсер: Римма Марейченко

Мейк: Оксана Черепаня

Волосся: Нодира Тураджанова

Моделі:  CatB-Tim, Masha,

Наталія Бабічева, Таня Шевчук,

Аня Шевчук, собака Карат

Локація: Fairmont Kyiv

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме