UA
  RU

  Нова смілива колекція “NOT A CLOUDLESS LIFE” від KARPOVA

  Редагувати переклад
  Тема важкого та зовсім не безхмарного життя зараз гостро стосується кожного українця. KARPOVA презентує нову колекцію “A cloudless life”, і присвячує її усім українцям, передаючи повідомлення не соромитися мріяти про дитячу безтурботність навіть у похмурі часи.

  Нова смілива колекція “NOT A CLOUDLESS LIFE” від KARPOVA-Фото 1

  “Не безхмарне життя” представлена у натуральних та вінтажних тканинах, що стали одними із особливостей бренду. В основі колекції використовуються легкі віскозні тканини, шовк, вовна та вінтажна тканина 00-х років. KARPOVA часто використовує у своїх колекціях вінтажні тканини, тим самим підтримуючи етичне виробництво.

  У новій колекції Ірина Карпова продовжує діалог на тему цензурування природного прояву тіла. За допомогою нових деталей та форм імітує у виробах жіночі статеві органи. Так у FW’23 з’являються уже знайомі джинси із довгим волоссям у білому та рожевому кольорах, що мають додаткову деталь на гульфику у формі кишені, що імітує жіночі статеві органи, та носовичком, що нібито показує язика. 

  Нова смілива колекція “NOT A CLOUDLESS LIFE” від KARPOVA-Фото 2

  Нова смілива колекція “NOT A CLOUDLESS LIFE” від KARPOVA-Фото 3

  Ключове посилання колекції “Не безхмарне життя” у самих деталях: кишені та гульфики у формі хмаринок, хвилясті вигини у пальто та звивчастий лацкан у комбінезоні.

  “NOT A CLOUDLESS LIFE” показує, наскільки ми хочемо безтурботності та легкості, як діти, які постійно малюють сонце та хмари. Спочатку колекція була без цих деталей, бо малювала її ще до початку війни, та потім ці деталі проступили самі собою у ході створення колекції. Я зрозуміла, що підсвідомо хочу у дитинство”, — зізнається засновник та дизайнер бренду Ірина Карпова.

  Нова смілива колекція “NOT A CLOUDLESS LIFE” від KARPOVA-Фото 4

  Нова смілива колекція “NOT A CLOUDLESS LIFE” від KARPOVA-Фото 5

  Нова смілива колекція “NOT A CLOUDLESS LIFE” від KARPOVA-Фото 6

  Нова смілива колекція “NOT A CLOUDLESS LIFE” від KARPOVA-Фото 7

  Нова смілива колекція “NOT A CLOUDLESS LIFE” від KARPOVA-Фото 8

  Нова смілива колекція “NOT A CLOUDLESS LIFE” від KARPOVA-Фото 9

  Статьи по теме