UA
RU

Новий мультибрендовий бутик LHGROUP: стримана розкіш, елегантна функціональність і дитяча радість в одному просторі

Редагувати переклад

Компанія LHGroup відкрила новий концептуальний магазин: унікальний простір, де представлені позиції і дитячого, і дорослого напрямку.

Новий мультибрендовий бутик LHGROUP: стримана розкіш, елегантна функціональність і дитяча радість в одному просторі-Фото 1

Мультибрендовий бутик розташовується на кращій торговій вулиці столиці — бульварі Лесі Українки, 14. Локація говорить сама за себе: центр мегаполіса, преміальні бутики і зручний шопінг-простір.

У бутіку представленівсі бренди компанії — FALKE, Hanro, Roeckl, Sanetta, Steiff, ELSY, TopModel — преміальні європейські бренди, лідери свого ринку, вже кілька років ексклюзивно представлені компанією в Україні і завоювали визнання співвітчизників.

Новий мультибрендовий бутик LHGROUP: стримана розкіш, елегантна функціональність і дитяча радість в одному просторі-Фото 2

Завдяки широкому асортименту, шопінг можна проводити всією сім’єю: придбати стильні і актуальні позиції з дитячих колекцій одягу, аксесуарів і білизни, а також побалувати себе розкішними і неперевершеними шкарпетково-панчішними виробами, аксесуарами і lounge-одягом — must-have`и, які складають основу гардероба.

Новий мультибрендовий бутик LHGROUP: стримана розкіш, елегантна функціональність і дитяча радість в одному просторі-Фото 3

Тут кожен неодмінно знайде «ту саму річ»: будь то дитяча сукня від італійського бренду, якісна преміальна дитяча білизна, німецька стриманість і елегантний дизайн в колекціях одягу і аксесуарів для дітей і немовлят, або ж справжню швейцарську розкіш у вигляді lounge-одягу для дорослих. Більш того, бутик сприяє індивідуальному обслуговуванню клієнтів: мінімізовані соціальні контакти, гнучкий робочий графік і додаткові клінінг-послуги відповідають сучасним реаліям. Лише один дзвінок — і бутик у Вашому повному індивідуальному розпорядженні!

Новий мультибрендовий бутик LHGROUP: стримана розкіш, елегантна функціональність і дитяча радість в одному просторі-Фото 4

Зручність розташування, індивідуальне обслуговування, виїзні примірки, закриті заходи і онлайн-підтримка — все це буде радувати жителів і гостей столиці в новому концепт-store.

Бутик Little House Group

Бул-р Лесі Українки, 14

Телефон: 050 425 55 80

Статьи по теме