Головна/Мода/НОВЕ ВІДЕО MASHAT: ПРИРОДА І РІВНІСТЬ
Назва лейбла співзвучна з французьким словосполученням “ma chatte”, яке перекладається як “моя кішка”.
MASHAT «DNA»
Дизайнери бренду, партнери Таша Лабунська та Маша Варфоломєєва живуть на дві країни: Канаду та Україну. У своїх колекціях вони переосмислюють концепцію повсякденного одягу та створюють «ошатні» речі для повсякденного гардеробу. Девіз Vive La Routine! уособлює місію бренду – створення святкового настрою у повсякденному житті. Усі лінійки MASHAT присвячені актуальним соціально-культурним темам. Від ментального здоров’я та вільного кохання до проблем імміграції та інклюзивності. Ще одна цінність Mashat – турбота про довкілля. Бренд створює речі за допомогою перероблених матеріалів. У дроповій колекції MASHAT DNA або «ДНК» (яка охоплює відразу два сезони – AW20 та SS21) дизайнери працюють з нефункціонуючими електричними та телефонними спіральними проводами.
Візуальна презентація колекції MASHAT ‘DNA’ SS21 / AW21 занурює у медитативний стан та розповідає про різні типи зв’язків – людину з природою, між людьми, з Вищим розумом. Цей короткометражний фільм про надпровідність, етапи розвитку та перехід до божественної мудрості.
Про команду, яка працювала над фільмом, розповідає дизайнерка бренду MASHAT Таша Лабунська:
«Сюжет виник разом із музикою молодого українського музичного виконавця Поле (Віктор Константинов), яка стала саундтреком до відео. Зйомка проходила у полях під Києвом від сходу до заходу сонця. Цікаво, що температура повітря пройшла цикл від 5 до 30 градусів, і ми, як команда, разом з природою пережили стан цього переходу. Як зазначила сценограф Юлія Давлатерова: «Ми ніби збудували свій особливий світ, прожили все життя за один день». Режисером та продюсером фільму стала друг бренду Ганна Гарбуз, яка вже довгий час працює як режисер танцювальних відео «Київ Модерн-балет» Раду Поклітару та n’Era Dance Group Владислава Детюченка. Як акторів були запрошені моделі Анастасія Довгань та Владислав Плісецький (як ми їх називаємо – нумени). Над створенням спецефектів та атмосфери надпровідності працював цифровий художник Євген Синіцин. Загалом у нашій команді було 9 осіб – космічне число гармонії та переходу на новий рівень».