UA
  RU

  O.TAJE представляє колекцію, присвячену Україні 

  Український бренд Siyai змінює назву і відзначає новий етап випуском великого патріотичного дропу.

  O.TAJE 9


  Від початку війни український бренд базового і трендового трикотажного одягу O.TAJE (раніше Siyai) спрямував усі сили на підтримку Збройних сил України й допомогу тим, хто нині найбільше її потребує.

  Бренду вдалося не лише зберегти команду і не зупиняти роботу, але й сконцентруватися на створенні нового. Вже за тиждень після початку війни бренд випустив светр із легендарним написом про “русский корабль” й інші трикотажні речі з патріотичною і національною символікою. Весь прибуток із продажу O.TAJE перераховували на підтримку української армії. Відтак, за два місяці команда передала ЗСУ понад 250 тисяч гривень.


  Нині O.TAJE розпочинає новий для себе етап і знаменує його двома значущими подіями. 

  Стара назва Siyai походила від комбінації імен засновниць Анастасії та Яни і була співзвучна з російськомовним «сияй» – залишати її такою в нових реаліях стало неможливим. Звернувшись до ДНК бренду, команда обрала нову – O.TAJE, натхненну словом «трикотаж». 

  Із цими важливими змінами O.TAJE презентує патріотичний дроп “Сила. Правда.Воля”, сповнений символізму і любові до України. В його основу лягли три фундаментальних базиси, а кожна річ у колекції – уособлення цих принципів, як і кожен українець, який несе в собі силу, правду і волю.


  На створення колекції команду надихнув, зокрема, вірш українського поета, драматурга і патріота Олександра Олеся “Живи, Україно, Живи для краси”: 

  Живи, Україно, живи для краси,

   Для сили, для правди, для волі!..  Шуми, Україно, як рідні ліси,

  Як вітер в широкому полі.


  Патріотичний дроп сповнений національними символами, у ньому багато жовтого і блакитного – головних кольорів сезону не лише для українців, але й всього світу. Частина речей у колекції названа традиційними українськими жіночими іменами, які під час національного відродження набувають нової популярності; інша ж частина речей носить назву найважливіших для кожного українця і всього вільного світу цінностей.

  Водночас, речі у колекції не виглядають “сувенірними” – лаконічні й універсальні моделі стануть чудовим доповненням повсякденного гардеробу.

  До дропу увійшла молочна сукня вільного крою з акцентними деталями у вигляді колосків IVANNA, трикотажний сет із майки на одне плече і фактурних штанів STEFANIA, топ у смужку з бахромою NELLY, базова майка у небесному і лимонному кольорах NINA, топ KSENIA, сет із поло у смужку на гудзиках і силуетної спідниці MIROSLAVA, сет із кроп-топу і фактурних шортів LINA. 


  O.TAJE 4

  O.TAJE 5

  O.TAJE

  O.TAJE 10

  O.TAJE 11

  O.TAJE 6

  O.TAJE 2

  O.TAJE 3

  Друга частина колекції складається із в’язаного сету GLORY у блакитно-жовту клітинку, блакитного джемпера-поло із жовтими акцентами FREEDOM, базового топу HEART із блакитно-жовтим серцем і поло PEACE із патріотичною акцентною деталлю у вигляді голуба миру – матеріалізації мрій всіх українців. 

  O.TAJE 8

  O.TAJE 1

  O.TAJE 7

  Частину коштів із продажу колекції O.TAJE переводитиме на спеціальний рахунок НБУ на підтримку Збройних сил України.

  Читайте також: #МОЯКУЛЬТУРНАБРОНЯ: FASHION-ВАРІАЦІЇ ЗА МОТИВАМИ УКРАЇНСЬКИХ НАРОДНИХ ПІСЕНЬ ВІД JUL

  Статьи по теме