UA
RU

Від мінімалізму до ошатності: в центрі уваги літньої колекції Katimo — сукня

Редагувати переклад
Нова колекція Katimo складається з м'яких і структурованих силуетів, самодостатніх речей, що легко поєднуються між собою. Натуральні тканини дають змогу відчувати літо шкірою. В центрі уваги опиняється сукня та її варіативність, від мінімалізму до ошатності. Довга молочна сукня з топом у формі хвилі — знакова модель, що нагадує своєрідний кораловий риф. До колекції увійшли сім різноманітних фасонів, що будуть доречними і для простих днів, і для особливих вечорів.

Від мінімалізму до ошатності: в центрі уваги літньої колекції Katimo — сукня-Фото 1

В лінії топів представлений новий бра у формі перевернутої вісімки — впізнаваний дизайн, що вперше з’явився у нашій Main Collection. Базові майки в трьох кольорах виконані з модалу, що створюється з целюлози евкаліптового дерева. Топ-корсет оздоблений драпуванням, а одна зі спідниць — корсетними елементами, що посилюють інтелігенту відвертість. 

Напівпрозорі брюки з посадкою на стегнах втілені у французькому ажурному мереживі. Матеріали з мерехтливими паєтками, які ми обрали для спідниць і сорочок, нагадують блиск риб’ячої лучки чи крапель води на сонці. Речі з віскозного атласу з м’ятим ефектом задумані як ідеальні компаньйони для літнього темпу та подорожей, адже не потребують прасування. Образи доповнює легкий верхній одяг: сріблястий плащ, довгий чорний кейп та льняний крешований халат.  

Від мінімалізму до ошатності: в центрі уваги літньої колекції Katimo — сукня-Фото 2

Від мінімалізму до ошатності: в центрі уваги літньої колекції Katimo — сукня-Фото 3

Італійський оксамит з вмістом натурального шовку, шовк, атлас, мереживо, паєтки на основі з легкого бавовняного батисту — традиційно для Katimo, матеріали стали важливим фактором колекції. Тканини розкривають потенціал кожного силуету, природно відчуваються на тілі та уособлюють візуальні морські алюзії. 

Символічний образ риби з’являється у латунних та срібних прикрасах, у принтах на широких шовкових хустках, що стилізовані під бандани. В різних традиціях риба уособлює мудрість, гармонію, здатність до трансформації та відродження. Деякі види риб гуртуються у зграї, скоординовано рухаються неспокійними водами, тож стають символом зв’язку, єдності. Частину прибутку з продажів прикрас-риб Katimo ми перераховуємо волонтерам з благодійного фонду rescue now, що забезпечують постраждалих мешканців Херсонської області питною водою, таблетками для очищення води, помпами. 

Робота над колекцією розпочалася в березні. Тоді ми захоплювалися силою води, її нестримністю, ніжністю, схожістю її природи з жінкою. Тепер ми боїмося цієї сили. Та ми продовжуємо обирати життя щодня, своїми діями, своїм серцем. Краса нашої спільної життєствердності — та сила, яку не спинити.

Від мінімалізму до ошатності: в центрі уваги літньої колекції Katimo — сукня-Фото 4

Від мінімалізму до ошатності: в центрі уваги літньої колекції Katimo — сукня-Фото 5

Від мінімалізму до ошатності: в центрі уваги літньої колекції Katimo — сукня-Фото 6

Читайте також: GASANOVA ПРЕЗЕНТУЄ ДРУГУ ЧАСТИНУ КОЛЕКЦІЇ SS’23, ЩО ОСПІВУЄ СИЛУ ЖИТТЯ ТА НАДІЇ 

Статьи по теме