UA
  RU

  «Обличчя України»: Катерина Квіт прийняла участь у благодійному аукціоні в Мілані

  Редагувати переклад
  Дизайнерка Катерина Квіт прийняла участь у благодійному аукціоні в Мілані з лотом "Обличчя України" із арт-колекції Katerina Kvit Home.

  Катерина Квіт 4


  Бренд Katerina Kvit завжи використовував силу мистецтва для створення модних та актуальних речей. Ба більше, дизайнерка Катерина Квіт перетворювала модні айтеми на справжні арт- об’єкти. Портрет жінки, що асоціюється з Україною, з’явився у основній колекції та у лінійці аксесуарів для дому Katerina Kvit Home. Ілюстрація для авторської подушки створена у співпраці з відомою театральною художницею Дар’єю Білою – розказує про безкрайній внутрішній світ українки, з усіма переживаннями та надіями.

  Глибока палітра емоцій відображена кольорами: чорний смуток, землисті відтінки журби доповнені помаранчевим кольором надії та оптимізму, та звісно жовто-блакитними вустами, що символізують впевненість у своїй правоті та перемозі. 


  Катерина Квіт 2

  Катерина Квіт 3

  Маючи власну естетику, Катерина Квіт не забуває про якість та екологічність — бренд традиційно робить ставку на вироби з натуральної шкіри. ‘Leather is sustainable’ — свідоме кредо KATERINA KVIT. Подушка зносостійка, не електризується та гіпоалергенна. 


  Авторська подушка ‘Обличчя України’ від Katerina Kvit Home була лотом у благодійному аукціоні Milan for Charity Fundraiser Evening. Зібрані кошти надійшли на рахунки благодійного фонду ‘Сентравіс’, та будуть спрямовані на підтримку дітей, які лишилися без батьків, та сімей з Маріуполя, Харкова та інших окупованих міст.

  Катерина Квіт

  Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: КАТЕРИНА КВІТ, ДИЗАЙНЕРКА  Статьи по теме