UA
RU

OFourFour святкує день народження колаборацією з Bureau Borsche

22 лютого 2022 activewear-бренд родом з Києва OFourFour святкує трьохріччя. Щоб відзначити цю дату, команда бренду запропонувала художникам, дизайнерам і творцям, що надихають її, разом переосмислити знаковий айтем бренду. Цю пропозицію прийняв засновник мюнхенського Bureau Borsche Мірко Борше.

OFourFour святкує день народження колаборацією з Bureau Borsche-Фото 1

Заснована у 2007 році, Bureau Borsche — це глобальна дизайнерська студія, що базується в Мюнхені, Німеччина. Бюро під керівництвом засновника Мірко Борше здобуло кілька міжнародних нагород за дизайн, брало участь у виставках і змогло представити себе на Венеціанській бієнале 2019 року. Серед партнерів і клієнтів бюро: Nike, Apple, Supreme NY, Balenciaga, Givenchy, Farfetch і Highsnobiety. Бюро понад десять років виконує креативне керівництво виданнями Zeit Magazin та Spike.  

OFourFour святкує день народження колаборацією з Bureau Borsche-Фото 2

Читай также: Нові горизонти Virgin Izakaya Bar

У рамках співпраці Bureau Borsche x OFourFour переосмислили знаковий для бренду PVC Hoodie. Виконаний тепер у двох нових кольорах, він прикрашений прозорими кишенями з ПВХ, в які можна вставляти фотографії або картки із зображеннями на свій смак – таким чином персоналізуючи, роблячи його майданчиком для самовираження. Саме для наповнення цих кишень студія передала свої рідкісні та невидані матеріали.

OFourFour святкує день народження колаборацією з Bureau Borsche-Фото 3

“За три роки існування OFourFour ми зрозуміли, що для нас бренд – мова комунікації зі світом. Нам у команді важливо не лише те, як нас бачать в Україні, а й як сприймають український бренд ззовні. Адже зокрема за нами оцінюють здатності, талант та потенціал країни.

OFourFour святкує день народження колаборацією з Bureau Borsche-Фото 4

Ми також зрозуміли, що цей бренд не має меж. Нас готові підтримувати та обирати люди з усього світу. Ця колаборація – тому підтвердження” – пояснює засновниця OFourFour Вікторія Ноздрачова. – Ми були раді тому, як Bureau Borsche активно зустріли наш запит і надали матеріали для цієї колаборації. Це ще раз переконало нас, що світ є безмежним полем для можливостей”.

Колаборація Bureau Borsche x OFourFour лімітована. Айтем з’явиться у продажу в день народження офофо на сайті бренду. 

Статьи по теме