UA
  RU

  Оголошено програму нового сезону Ukrainian Fashion Week FW22-23

  2022 – рік 25-річчя Ukrainian Fashion Week.


  Заснований у 1997 році, Ukrainian Fashion Week став першим Тижнем моди не тільки на теренах пострадянського простору, а й всієї Центральної Європи. 

  Оголошено програму нового сезону Ukrainian Fashion Week FW22-23-Фото 1


  Цього року Ukrainian Fashion Week святкує своє 25-річчя, і низку подій ювілейного року розпочне новий сезон показів колекцій FW22-23, який відбудеться у форматі phygital з 3 по 6 лютого.

  Цей сезон є особливим – п’ятдесятим в історії UFW. За цей час у рамках Тижня моди відбулось понад 1600 показів та презентацій колекцій більше ніж 400 брендів.

  “25 років Ukrainian Fashion Week — це не просто 25-річна історія однієї компанії. Це історія українських дизайнерів, яких одного разу об’єднала наша ідея зробити свою країну модною. Створити в країні нову індустрію, яка важлива як для економіки країни, так і для розвитку її культури. Індустрію, що представляє Україну світу, як країну талановитих людей, нових технологій, конструктивного партнерства.


  Сьогодні нашими пріоритетами є sustainability, діджиталізація, різноманітність та інклюзивність. Саме на них зараз будується українська та світова fashion-індустрія”, — коментує голова Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

  Оголошено програму нового сезону Ukrainian Fashion Week FW22-23-Фото 2

  Читай также: «Английский не ее родной язык”: Джосс Уидон никогда не угрожал Галь Гадот   Традиційно, в окремий день UFW FW22-23 буде представлена програма New Generation of Fashion, у рамках якої пройдуть покази дизайнерів-учасників платформ New Names та Fresh Fashion, а також graduate show українських приватних fashion-шкіл.

  Стати гостем модного показу зможе кожен завдяки онлайн-трансляції на медіасервісі MEGOGO та діджитал-платформах UFW.


  Представники медіа, баєри, клієнти брендів та інфлюенсери будуть запрошені відвідати Тиждень моди та ознайомитись із колекціями дизайнерів offline, дотримуючись карантинних обмежень.

  #Медіапартнери UFW сезону FW22-23
  VOGUE UA – генеральний медіапартнер

  JetSetter.ua  — світський партнер
  НВ – інформаційний партнер
  Tochka.net — інтернет-партнер


  #Партнери UFW сезону FW22-23
  IQOS – офіційний партнер
  Epson – офіційний партнер
  ABSOLUTE yachts in Ukraine – офіційний партнер
  SOLO for diamonds – партнер
  MEGOGO — партнер
  MILLENNIUM – партнер онлайнових платформ UFW
  RIVIERA HOUSE – офіційний готель
  Kronenbourg 1664 – спонсор
  WATSONS – партнер backstage
  BRAUN – партнер
  DREAMEAT – партнер
  Latinium – партнер
  Сито-П’яно – партнер
  Zinteco – технічний партнер

   

  Статьи по теме