Олександр Усик вийшов на переможний двобій з Ентоні Джошуа у JAXET: Що відомо про таємничий бренд?

Інноваційний бренд JAXET розробив образ для виходу Олександра Усика на головний двобій року, з якого Олександр вийшов чемпіоном світу у важкій вазі.

Олександр Усик вийшов на переможний двобій з Ентоні Джошуа у JAXET: Що відомо про таємничий бренд?-Фото 1

25 вересня 2021 року, Лондон — на стадіоні «Тоттенхем Хотспур» відбувся поєдинок між Олександром Усиком та Ентоні Джошуа.

Олександр Усик переміг Джошуа, здобувши титул чемпіона світу у важкій вазі за версією IBF, WBO, WBA та IBO.

Підтримкою у двобої для Усика стала також і унікальна форма, розроблена у співпраці з брендом JAXET, який до цього представив свою першу колекцію багатофункціональних інноваційних курток.

Натхненням для бренду слугують герої нового часу, саме тому перша колаборація не випадково була створена для підтримки одного з головних героїв сучасності — Олександра Усика.


Команда JAXET та Олександр активно співпрацювали над образом для   бою Олександра, створивши жилет, шорти та взуття для виходу на ринг.

При розробці  JAXET  засновник бренду та ідейний розробник продукту, Артур Мхітарян, та керівник департаменту дизайну та технологій, Вік Маньковський,  надихалися технологіями майбутнього та космічними мотивами. Це надзвичайно збігається з інтересами Усика та перетинається з його багаторічним інтересом до космосу та футуризму, що робить колаборацію ще більш значущою для обох сторін. 

Олександр Усик вийшов на переможний двобій з Ентоні Джошуа у JAXET: Що відомо про таємничий бренд?-Фото 2

Processed with VSCO with a9 preset

Олександр Усик поділився роздумами щодо того, чому обрав саме JAXET для такої важливої події: «Спорт і технології мають багато спільного, включаючи необхідність бути точним, рішучим та винахідливим. Я вважаю, що кожен рух має бути вивіреним та ефективним, і тут моя точка зору співпала з баченням JAXET: цей бренд працює у проактивному режимі, поєднуючи моду та технології. Це створює відчуття, що ви не просто носите предмет одягу, а йдете на крок далі і живете майбутнім, яке відбувається вже зараз. І, справді, вдягнувши JAXET, я відчув себе супергероєм!».

JAXET — симбіоз моди та інноваційних технологій. 

Основний продукт бренду — куртка з інтегрованими технологіями — вирішує проблеми сучасного світу, забезпечуючи захист від негативного впливу навколишнього середовища, зчитування інформації з карток та електронних пристроїв, оптимізує щоденні процеси та навіть спрощує комунікацію один з одним. 


Олександр Усик вийшов на переможний двобій з Ентоні Джошуа у JAXET: Що відомо про таємничий бренд?-Фото 3

Серед функцій інтегрованих у JAXET: NFC токен для миттєвого обміну даними, лінза для забезпечення анонімності, гарнітура для роботи з телефоном та функцією синхронного перекладу, а також кишеня для захисту персональних даних.

Читай также: Уилл Смит объяснил, почему он отказывался сниматься в фильмах о рабстве 

Ідеолога бренду, Артура Мхітаряна,  завжди надихали інноваційні рішення, які можуть змінити звичне сприйняття реальності. 

Саме тому ця ідея і лежить в основі JAXET: розробити технологічний, стильний та комфортний одяг, який не тільки допоможе створити особистий стиль, дозволяючи виділитися в натовпі, а й забезпечить захист від фізичного і цифрового світу завдяки інтеграції інновацій.

Олександр Усик вийшов на переможний двобій з Ентоні Джошуа у JAXET: Що відомо про таємничий бренд?-Фото 4

Засновник бренду JAXET та ідейний розробник продукту, Артур Мхітарян: JAXET створювався, щоб кожен мав можливість жити у світі, де ми самі є рушієм змін. Це одяг для всіх, хто з високо піднятою головою долає будь-які перепони, і хоче, щоб обраний стиль відображав їхню рішучість та амбіції. JAXET — це втілення сміливості та рішучості, незамінних для отримання будь-яких спортивних досягнень”

***

JAXET — це інноваційний бренд, який черпає натхнення з космічних мотивів та ігрового світу. Бренд заснований у 2021 році Артуром Мхітаряном,. Унікальний підхід JAXET полягає в поєднанні моди та технологій в одязі майбутнього. Детальніше про JAXET тут.

JAXET Instagram

JAXET website

Олександр Усик — професійний боксер з України. Чемпіон світу за версією WBO, WBC, WBA, IBF у напівважкій вазі та володар трофея Мухаммеда Алі. Чемпіон світу у важкій вазі за версією IBF, WBO, WBA та IBO.

Олімпійський чемпіон 2012 року (до 91 кг), чемпіон світу 2011 року (до 91 кг), чемпіон Європи 2008 року (до 81 кг).

Найкращий професійний боксер 2018 року за версією ESPN, Sports Illustrated та The Ring, Асоціації журналістів Америки BWAA, BoxingTalk, Yahoo Sports, WBC.

Instagram

Twitter

Статьи по теме