UA
  RU

  Олександра Токарева + ARTUP представляє серію хустинок із зображенням акварелей

  Редагувати переклад
  Платформа ARTUP у колаборації з мисткинею Олександрою Токаревою представля серію хустинок із зображенням акварелей художниці.

  «Серія хусток з рослинними мотивами – про естетику, красу, відвертість та самобутність самого життя. Коли я спостерігаю за рослинами, ніби бачу сутність усього живого, а коли створюю свою роботу – розчиняюсь у ній і стаю чимось безмежним, що не має ні початку, ні кінця…» – Олександра Токарева.

  Основою зображення хустинок стала графіка художниці. Її техніка – акварель, яка багаторазово накладається на лист до появи необхідної насиченості кольору. Ніби проявляється прихований кадр. Ця багатошаровість відображає особисті емоції та думки,
  які, накладаючись одна на одну, створюють цілісну картину неповторності кожного фрагменту.

  Олександра Токарева + ARTUP представляє серію хустинок із зображенням акварелей-Фото 1

  Олександра Токарева + ARTUP представляє серію хустинок із зображенням акварелей-Фото 2

  Олександра Токарева + ARTUP представляє серію хустинок із зображенням акварелей-Фото 3

  У своїй практиці Олександра працює з природою людини у цілому, психологією взаємодії між людьми. Свої власні спостереження, переживання та враження вона вона візуалізує у основному для неї мистецькому медіумі – графіці.

  Олександра Токарева + ARTUP представляє серію хустинок із зображенням акварелей-Фото 4

   

  Читай также: Ексклюзив: Інтерв’ю с Мартеном Прово, французьким режисером, у стрічках якого знімаються Катрін Денев та Жульєт Бінош

  Серія акварелей до цього експонувалися на Kyiv Art Week від Щербенко Арт Центру у 2018 році, у рамках групового проєкту Metaphor of Dreams у Mironova Gallery у 2020 році та на ярмарці Saturday Art Fair у Kooperativ у 2020 році.

  Олександра Токарева + ARTUP представляє серію хустинок із зображенням акварелей-Фото 5

  Олександра Токарева + ARTUP представляє серію хустинок із зображенням акварелей-Фото 6

  Олександра Токарева + ARTUP представляє серію хустинок із зображенням акварелей-Фото 7

  Олександра Токарева

  Народилася 30 листопада 1988 в м. Мукачево, Закарпатська область, Україна. У 2011 р. закінчила Київський Національний Університет Будівництва та Архітектури. З 2006 року входить до складу арт-групи ШАПКА. Фіналістка конкурсу МУХі 2010 та PinchukArtPrize 2010 як членкиня групи ШАПКА. Учасниця проєктів в Україні, Чехії та Угорщині.

  ARTUP

  Платформа для продажу сучасного мистецтва, предметів дизайну та моди. Проєкт створенийкураторкою Щербенко Арт Центру — Мариною Щербенко у 2019 році та працює онлайн і офлайн. ARTUP представляє колекцію створених у колабораціях з
  українськими митцями та дизайнерами мистецьких робіт, дизайнерських меблів, декору та текстильних виробів

  Статьи по теме