UA
RU

Олена Зеленська у вишиванці Must Have. Патріотичне вбрання першої леді у Давосі

Редагувати переклад

Олена Зеленьска відвідала Всесвітній економічний форум у Давосі, де презентувала українську формулу миру. 

Олена Зеленська у Давосі

Олена Зеленська у Давосі

Вперше формулу миру озвучив лідерам G19 Президент України Володимир Зеленський. Формула включає десять пунктів: радіаційну і ядерну безпеку, продовольчу безпеку, енергетичну безпеку, звільнення всіх полонених і департованих, відновлення територіальної цілісності України та світового порядку, виведення російських військ і припинення бойових дій, справедливість, протидію екоциду і захист природи, недопущення ескалації, фіксацію закінчення війни. 

Олена Зеленська у Давосі

Білу вишиванку Must Have перша леді поєднала з широкими чорними штанами Artemklimchuk

Також перша леді взяла участь у дискусійній панелі в Ukraine House Davos, де разом із Борисом Гудзяком закликала світ підтримувати Україну:

«Україна зараз веде боротьбу фізично, але й увесь світ веде боротьбу морально. Нам усім потрібна ця перемога. Якщо весь світ втомився і ви можете зробити паузу, то уявіть, що буде, якщо втомляться українці. Ми також втомлені – і морально, і фізично. Ми не маємо права на зупинку, і дуже сподіваємося, що ви також у собі відчуєте цю емоцію. Увесь цивілізований світ уже настільки багато допоміг, що, якщо зупинитись, це означатиме, вся попередня допомога була марною. Не можна припинити гасити пожежу, коли половина будівлі горить. Не можна зупинятися на середині. Тут або нічого, або все».

Для участі у дискусійній панелі Олена Зеленська обрала білу лляну вишиванку із геометричним квітковим візерунком від українського бренду Must Have, яку поєднала з широкими чорними штанами Artemklimchuk. Нагадаємо, що костюм від Артема Клімчука перша леді обрала в день інавгурації Володимира Зеленського.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України 

Читайте також: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИСТУПИВ НА ЦЕРЕМОНІЇ ВРУЧЕННЯ «ЗОЛОТОГО ГЛОБУСА»