UA
RU

Нова колаборація: & Other Stories і Susan Fang

Редагувати переклад

Модний бренд & Other Stories представив колаборацію з брендом Susan Fang китайської дизайнерки, випускниці Central Saint Martins Сьюзан Фанг.

Нова колаборація: & Other Stories і Susan Fang-Фото 1

Модний бренд & Other Stories, що входить до групи H&M, представив колаборацію з брендом Susan Fang. Сьюзан Фанг — китайська дизайнерка, випускниця Central Saint Martins. Вона відома своїми фантастичними сукнями, натхненними природою, та інноваційними техніками. Бренд Susan Fang поєднує новаторські такнини, яскраві кольори та характерні силуети. Як зазначають партнери, нова колекція «запрошує у мрійливий, сюрреалістичний світ». 

Нова колаборація: & Other Stories і Susan Fang-Фото 2

«Головним натхненням для створення цієї спільної колекції стала природа. А також ідея створення яскравих речей, які можна було б носити щодня. Це колекція, яка поєднує природу, мрії та сюрреалізм через моду. Ми додали квіткові елементи в усі деталі. Деякі квіти — в англійській техниці broderie anglaise, деякі — у вишивці, деякі — зроблені з бісеру. Ми поєднали квіткові принти з прозорою тканиною, щоб вони ніби парили, даючи власнику відчуття свободи», — розповіла Сьюзан Фанг.

Нова колаборація: & Other Stories і Susan Fang-Фото 3

Дизайнерка використала свої фірмові прийоми — унікальні принти, вирізані лазером пелюстки квітів, в’язані гачком деталі, ніжну вишивку. У колекції представлені 11 предметів. Це сукня та спідниця з вирізаними лазером деталями, в’язані гачком і прикрашені бісером сукня і топ, блузка та спідниця у техниці broderie anglaise, короткі шорти і сукня-сорочка з квітковим принтом, топ з прикрасами, що імітують краплі води.

Нова колаборація: & Other Stories і Susan Fang-Фото 4

Із аксесуарів — сріблясті сандалії, прикрашені красталами. І надруковане на 3D-принтері намисто у формі прозорої великої квітки. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: & Other Stories

Читайте також: H&M І ROKH ПРЕДСТАВЛЯТЬ СПІЛЬНУ КОЛЕКЦІЮ

Статьи по теме