UA
RU

П’єрпаоло Піччолі привітав нового дизайнера Gucci

Редагувати переклад

Креативний директор Valentino поздоровив свого колегу Сабато Де Сарно і побажав успіху на новій посаді.

Минулого тижня група Kering оголосила Сабато Де Сарно новим креативним директором Gucci. Кандидатуру шукали з листопада 2022-го, коли Gucci звільнили дизайнера Алессандро Мікеле. 

Сабато Де Сарно новий креативний директор Gucci

Цей вибір сдивував світ моди. Сабато Де Сарно не відомий шірокому колу, він ніколи не очолював бренд. Щоправда, мав хороше резюме: розпочав кар’єру у Prada, потім перейшов до Dolce & Gabbana, а 2009-го — до Valentino, де став директором чоловічої та жіночої ліній.

П'єрпаоло Піччолі привітав Сабато де Сарно з Gucci

У Valentino Де Сарно працював під керівництвом П’єрпаоло Піччолі, головного дизайнера модного Дому. За ці роки вони стали гарними друзями. Тож П’єрпаоло зворушливо привітав Сабато з новою посадою. Теплі побажання він опублікував під спільним фото в Instagram:

«Я і Сабато. Та сама сторінка. Це означає бути на одному боці, відчувати те саме, не витрачаючи слів і ні про що не шкодуючи. Ностальгія нам не властива. Ми ніколи не святкували минуле, бо завжди вважали, що все, що нам потрібно, є тут і зараз. Я щасливий і дуже пишаюся тим, чого ти досяг завдяки своїй відданості, таланту, а також тим, хто ти є. Я радію тому часу, що ми провели разом, і тим, як ми його провели. Йшли роки, колекція за колекцією, і я знайшов друга. Я щасливий, бо те, що ти тут залишив, ти візьмеш з собою; і тому, що колеги вболівають за тебе — скоро всі зрозуміють, чому. Успіху, друже. Я буду поруч, щоб тобі аплодувати, пишатися тобою і говорити, що «я це знав». Та сама сторінка. Завжди твій, ПП».

Як було заявлено, свою дебютну колекцію для Gucci Де Сарно представить на Міланському тижні моди у вересні 2023 року.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Pierpaolo Piccioli

Читайте також: TOO FUNKY: ПОКАЗ MUGLER В СТИЛІ ЛЕГЕНДАРНОГО КЛІПУ ДЖОРДЖА МАЙКЛА

 

 

Статьи по теме