UA
RU

Переваги негормональних контрацептивів — усі “за”

Редагувати переклад

Негормональні контрацептиви — це один з дієвих методів захисту від небажаної вагітності, але деякі досі не наважуються почати його використовувати через невпевненість в дієвості або з інших причин.

У новій статті ми розповімо, у чому їх головні переваги та чому варто їх спробувати. Всі «за» негормональних контрацептивів, як вони є.

1. Чинять сперміцидну дію

Гормональні протизаплідні препарати впливають на овуляцію і, як можна зрозуміти, на гормональний фон. Бар’єрні ж методи контрацепції, наприклад презервативи, не дають сперматозоїдам потрапити в матку зовсім. Що ж роблять негормональні контрацептиви? Розберемося на прикладі популярних негормональних свічок «Еротекс».

Діюча речовина протизаплідних свічок «Еротекс» — це бензалконію хлорид. Він чинить сперміцидну дію: руйнує мембрани сперматозоїдів, виводячи їх з ладу і суттєво зменшуючи ризик небажаної вагітності.

Переваги негормональних контрацептивів — усі “за”-Фото 1

2. Не впливають на гормональний фон та не потрапляють у кровообіг

Негормональні контрацептиви не всмоктуються в кров, а також — ніяк не впливають на твій гормональний фон. Це одна з їхніх основних переваг перед іншими засобами контрацепції, адже якщо препарат не потрапляє у системний кровообіг, його можна використовувати й у період лактації. 

3. Додаткове зволоження

«Еротекс» чинить помірний зволожуючий ефект*, імітуючи природний лубрикант. Якщо використовувати свічки «Еротекс» як додатковий засіб разом з презервативом, можна не переживати, що природного зволоження може не вистачити.
Крім цього препарат не зашкодить латексу, з якого зроблений презерватив, тому не варто турбуватися і шукати правильний лубрикант.

Читай также: Дженнифер Энистон вспомнила приглашенную звезду “Друзей”, который вел себя высокомерно 

*Згідно з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу Еротекс.

Переваги негормональних контрацептивів — усі “за”-Фото 2

4. Приємний запах

Багато в чому користувачів зупиняє думка про те, що негормональні контрацептиви можуть мати неприємний запах. Але прогрес ніколи не стоїть на місці. Протизаплідні супозиторії «Еротекс» випускають в трьох варіантах з різними ароматами:

  • лаванда;
  • лимон;
  • троянда.

Аромат ніжний, не сильний.

5. Зручність у використанні

Використовуючи гормональні контрацептиви, потрібно звертати увагу на протипоказання, побічні ефекти, а також – обов’язково консультуватися з лікарем. Також потрібно суворо дотримуватися графіка їх прийому.
Під час використання презерватива також потрібно дотримуватися деяких заходів. В першу чергу, він поєднується не з усіма видами лубрикантів. Ще є ризик того, що презерватив може порватися.

Негормональні контрацептиви використовуються безпосередньо перед статевим актом, а ще вони можуть чинити додаткову зволожуючу дію, як ми вже писали в третьому пункті. «Еротекс» прекрасно поєднується з презервативами і його можна використовувати як додатковий засіб контрацепції.

Переваги негормональних контрацептивів — усі “за”-Фото 3

6. Не потрібен рецепт

Негормональні контрацептиви зазвичай відпускаються без рецепта і їх можна знайти в будь-якій аптеці. Однак все ж варто врахувати одне застереження: бажано проконсультуватися з гінекологом на предмет вибору подібних препаратів і відстежувати свої відчуття. Попри всі плюси, у деяких випадках сперміцидні препарати можуть стати причиною алергічних реакцій та деяких інших місцевих небажаних явищ.

Стеж за своїм здоров’ям! Те, що засіб безрецептурний, не означає, що можна застосовувати його безконтрольно.

Статьи по теме