UA
RU

Вийшла перша колекція Фібі Файло

Редагувати переклад

Фібі Файло випустила свою першу колекцію під власним брендом Phoebe Philo. Як і обіцяла дизайнерка, колекція вийшла 30 жовтня. 

Вийшла перша колекція Фібі Файло-Фото 1

Дизайнерка Фібі Файло випустила першу колекцію під іменним брендом Phoebe Philo. Новину про повернення у моду Файло повідомила у лютому. У липні було відкрито сайт phoebephilo.com, а всім шанувальникам творчості дизайнерки було запропоновано там зареєструватися, щоб отримувати новини і подальші оновлення. Колекція мала з’явитися у вересні. Проте потім дату перенесли на 30 жовтня.

Вийшла перша колекція Фібі Файло-Фото 2

Дебют відбувся так, як і обіцяли. Сьогодні на сайті з’явилися речі із першої колекції Phoebe Philo, яка стала однією з найочікуваніших колекцій року. Це пальта, жакети, штани, сорочки, топи, сукні, спідниці, трикотаж, сумки, взуття, аксесуари. На сайті представлено більше сотні предметів за цінами від £420 (за срібний перстень) до £13000 (за розшиту вручну сукню). За перший день багато позицій було повністю розпродано. 

Вийшла перша колекція Фібі Файло-Фото 3

Фібі Файло закінчила лондонський коледж мистецтва та дизайну Central Saint Martins. Вона успішно працювала в Chloé. Але найбільше прославилася на посаді креативної директорки Céline. Дизайнерка повернула популярність французькому Модному дому. За речами Céline періоду Файло й досі ганяються колекціонери. 

Вийшла перша колекція Фібі Файло-Фото 4

Вийшла перша колекція Фібі Файло-Фото 5

Вийшла перша колекція Фібі Файло-Фото 6

Вийшла перша колекція Фібі Файло-Фото 7

Вийшла перша колекція Фібі Файло-Фото 8

Вийшла перша колекція Фібі Файло-Фото 9

Вийшла перша колекція Фібі Файло-Фото 10

Вийшла перша колекція Фібі Файло-Фото 11

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Phoebe Philo

Читайте також: САБАТО ДЕ САРНО ПОКАЗАВ СВОЮ ДЕБЮТНУ КОЛЕКЦІЮ GUCCI

Статьи по теме