UA
RU

Помер креативний директор Moschino Давід Ренне

Редагувати переклад

Сьогодні помер італійський дизайнер Давід Ренне. Йому було 46 років. У жовтні Давід Ренне був оголошений новим креативним директором Moschino.

Помер креативний директор Moschino Давід Ренне-Фото 1

10 листопада помер італійський дизайнер, креативний директор Moschino Давід Ренне. Йому було 46 років. Сумну новину повідомила компанія Aeffe SpA, яка володіє брендом Moschino:

«З глибоким сумом повідомляємо, що Давіде Ренне помер 10 листопада 2023 року в Мілані. Давід обійняв посаду креативного директора Moschino лише кілька днів тому, 1 листопада 2023 року».

Свої співчуття висловив й Массімо Ферретті, голова Aeffe SpA:

«Немає слів, щоб описати біль, який ми відчуваємо в цей драматичний час. Давід приєднався до нас лише кілька днів тому. Раптова хвороба забрала його від нас надто рано. Ми досі не можемо повірити в те, що сталося. Разом з Давідом ми працювали над амбітним проєктом, в атмосфері ентузіазму та оптимізму щодо майбутнього. Незважаючи на те, що він був з нами лише дуже короткий час, ми дуже любили і поважали Давіда. Сьогодні ми залишаємося відповідальними і продовжимо те, що він передбачив своєю уявою та креативністю. Ми щиро співчуваємо його сім’ї та друзям».

Модний дім Moschino оголосив про призначення нового креативного директора у жовтні. Свою першу колекцію Давід Ренне мав показати у лютому 2024 року під час Міланського тижня моди.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Alessio Bolzoni

Читайте також: ПОМЕР АКТОР МЕТТЬЮ ПЕРРІ. СУДМЕДЕКСПЕРТИ ВКАЗУЮТЬ НА НЕОБХІДНІСТЬ ДОДАТКОВИХ СЛІДЧИХ ДІЙ