UA
RU

Помер модельєр Роберто Каваллі

Редагувати переклад

У Флоренції помер італійський модельєр, засновник Модного дому Roberto Cavalli Роберто Каваллі. Йому було 83 роки. 

Помер модельєр Роберто Каваллі-Фото 1

Помер італійський модельєр Роберто Каваллі. Йому було 83 роки. Про смерть дизайнера повідомили у соцмережах Модного дому Roberto Cavalli:

«Життя, прожите з любов’ю. Сьогодні ми з великим сумом прощаємося з нашим засновником Роберто Каваллі. Зі скромного початку у Флоренції Роберто зумів стати всесвітньо відомим. Його люблять і поважають. Талановитий і креативний від природи, Роберто вірив, що кожен може відкрити та виховати у собі митця. Спадщина Роберто Каваллі продовжуватиметься завдяки його творчості, любові до природи та родини, якою він дорожив».

Генеральний директор Roberto Cavalli Серджіо Аццоларі висловив співчуття родині дизайнера. Фаусто Пуглісі, креативний директор Roberto Cavalli з жовтня 2020 року, також зробив заяву:

«Любий Роберто, можливо, ви фізично більше не з нами. Але я знаю, що завжди відчуватиму ваш дух зі мною. Це найбільша честь у моїй кар’єрі працювати згідно з вашою спадщиною та творити для бренда, який ви заснували з таким баченням і стилем. Спочивайте з миром, за вами сумуватимуть. Вас люблять так багато людей, що ваше ім’я продовжуватиме жити, будучи маяком натхнення для інших, і особливо для мене».

Роберто Каваллі народився у Флоренції у 1940 році. Навчався у Флорентійській художній академії. У віці 30 років представив свою першу колекцію Pret-a-Porter. Каваллі винайшов і запатентував технологію нанесення узорів на шкіру, яку примітили й інші дизайнери включно з П’єром Карденом. Роберто Каваллі був майстром гламурного вбрання і красивих тваринних принтів. 

«Я копіюю одяг тварини, бо люблю копіювати Бога. Я вважаю, що Бог — найфантастичніший дизайнер», — говорив Роберто Каваллі. 

Також він казав, що моду створювати важко: цьому не можно просто навчитися, це має бути в ДНК. І радив оточувати себе любов’ю — вона буде маяком життя.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Roberto Cavalli Personal

Читайте також: ПОМЕР МОДЕЛЬЄР КЛОД МОНТАНА

Статьи по теме