UA
RU

Померла журналістка Хіларі Александер

Британська журналістка Хіларі Александер померла 5 лютого, у свій 77-й день народження.

Померла журналістка Хіларі Александер

Хіларі Александер — одна з найвідоміших fashion-журналістів світу

Хіларі — одна з найвідоміших fashion-журналістів світу. Вона народилася 5 лютого 1946 року у Новій Зеландії. У віці 16 років почала працювати у місцевій газеті, згодом перебралася до Австралії, потім — до Гонконгу, далі — до Великої Британії. Протягом 26 років займала посаду директора моди The Daily Telegraph. Була модним експертом на каналах BBC та CNN. Двічі — у 1997 та 2003 роках — ставала журналістом року і отримувала нагороди British Fashion Awards. 

Хіларі Александер була перфекціоністом у професії, досконало знала моду, розуміла, хто з дизайнерів-початківців має найбільший потенціал. 

Померла журналістка Хіларі Александер

Хіларі Александер з Вів’єн Вествуд

У 2018 видала книгу «Леопард. Найпотужніший принт моди», де розповіла історію свого фавориту — леопардового принту. Хіларі ніколи не збиралася залишати професію:

«Я не думаю, що коли-небудь піду на пенсію з індустрії. Я просто надто люблю одяг і прикраси».

У 2019-му Хіларі Александер стала почесним президентом Graduate Fashion Foundation. На цій посаді вона відвідувала університети, де шукала таланти, а також консультувала молодих дизайнерів у всьому світі. На момент смерті працювала головним редактором журналу Hello Fashion Monthly.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Hilary Alexander Official

Читайте також: ПОМЕР МОДЕЛЬЄР ПАКО РАБАН

Статьи по теме