UA
RU

Присвячена Україні: нова весняна колекція Katimo

Редагувати переклад
Український бренд Katimo презентуємо нову весняну колекцію. Створена в умовах воєнного часу, під звуки сирен та під загрозою ракетних обстрілів, ця колекція стала символом чистоти, непорушності духу та майбутньої перемоги.

Katimo 3

Ця колекція — своєрідний маніфест гедонізму, спонука до щасливого та свободного життя. Її основний меседж про те, що слід святкувати життя кожен день та не берегти нічого для особливого випадку. Не чекати виняткового приводу, щоб одягнути улюблену сукню, адже кожен день вже є причиною для щастя. І хоча ця ідея була сформована задовго до війни, наразі вона набула ще більшого сенсу.

Кожна колекція Katimo культивує образ жінки та підкреслює її особливості. Ця колекція — не виняток. У цей раз прообразом та натхненням стала сама Україна. Сильна, смілива, непокірна та фантастично красива.

Цю красу передає палітра кольорів, яка символізує квітучу Україну. Васильковий, жовтий, глибокий зелений, рожевий, помаранчевий — відтінки, що майоріють у весняних українських садах. В цих кольорах в колекції представлені невагомі сукні, сорочки та брюки вільного крою. Окрім цього, до колекції увійшли подовжені жакети, міні- та міді-спідниці, а також вже постійні для бренду тренч, та одяг із в’язаними вставками ручної роботи — футболка та сукня.

Katimo 4

Katimo

Katimo 2

Також важливим елементом колекції стала фурнітура у вигляді пролісків, що символізують надію та перемогу добра над злом. Деякі вироби прикрашені латунними булавками з оздобленням з натурального каменю. Вони отримали назву safety pins, бо ми в Katimo віримо, що цей аксесуар є магічним оберегом від лихих сил.

Я впевнена, що мода — це голос часу і ця колекція — мій спосіб розповісти Світові про Україну. Показати, яка вона сильна та вільна. В наш дім постукала біда, але ми знайшли силу в слабкості, страх став сміливістю, а відчай — єдністю.Наша місія важлива і життєстверджуюча, ми хочемо, щоб жінки, які носять Katimo, зберегли у своїх серцях любов та надію. Наш обов’язок зараз – дати їм це почуття віри у світле майбутнє. Тому сьогодні в Katimo, незважаючи ні на що, ми продовжуємо займатися тим, що вміємо найкраще — створювати гарний одяг.” — Катя Тимошенко, засновниця Katimo.

Katimo 5

Katimo 6

Більше моделей нової колекції Katimo на сайті katimoclothes.com. Частина прибутку піде на підтримку Збройних Сил України.

Читайте також: GUNIA Project продовжує свою діяльність в умовах війни та презентує нову колекцію “Атланти”

Статьи по теме