UA
RU

Присвячується Дню Києва: BEVZA

Редагувати переклад
Цього року Києву виповнюється 1540 років. До дня міста BEVZA випустили лімітований дроп знакових прикрас.

Бевза

BEVZA: Наша столиця завжди славилася каштанами, тому ми вибрали цей символ, надихаючись ретро супрематичними візуальними посиланнями. Кулон каштан виконаний з латуні в позолоті, емаль нанесена в двох варіантах, відповідних традиційним сортам каштанів в Києві. Ззаду кулона є пам’ятна дата, Київ 1540. 

Друга знакова опція дропу — присвята київському метрополітену, який став рятувальним сховищем для багатьох киян у ці воєнні часи. Жетони метро, які вже замінили на пластикові картки, лишаться в нашій пам’яті для багатьох, як символ студентських років. Студентська пора, молодість — час формування особистості людини, період становлення свідомості. Ми хочемо, щоб символ Києва завжди був поруч з киянами. Кулон виконаний з латуні в позолоті.

«Я — корінна киянка і символізм цих речей для мене над важливий. Любий мій мирний Київ — це моє дитинство, юність, доросле життя. Київ — стародавнє величне місто, таке рідне, красиве, квітуче. я пишаюся бути киянкою, я створила ці речі як шану нашій столиці», — Світлана Бевза. 

Бевза 6

Бевза 4

Бевза 5

Бевза 3

Кадри зроблені командою BEVZA під час прогулянки Києвом. Прикраси вироблені в Україні в травні 2022 року.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: СВІТЛАНА БЕВЗА, ДИЗАЙНЕРКА

Статьи по теме