UA
RU

Про що жінка мовчить: Дар’я Плаксюк, дизайнерка PODYH

Редагувати переклад

Дар’я Плаксюк, засновниця PODYH, бренду який створює одяг на стику архітектури та моди відповіла на запитання рубрики Marie Claire.

Дарья Плаксюк

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Не варто виносити особисте життя у соціум. Потрібно щось залишити для себе.

Вважаю що не можна мовчати про зміни, яких потерпає столиця. Вона стає не придатною для життя з кожним роком все більше: хаотична забудова без інфраструктури більше схожа на кам’яні джунглі, ніж на славетне Зелене місто. Зміни на краще є, але цього не достатньо для того, щоб ситуація змінилась.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Я вважаю, що важливо залишатися наодинці із самим собою. Останнім часом у мене це виходить тільки коли я за кермом. Я люблю прогулянки пішки в місті або на природі в самотності.  Приємно подивитися навколо та подумати про щось своє.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Не часто хвалю себе. Але якщо говорити про те, коли я була задоволена собою останнім часом, то це колекція Kyiv modernism. В ній я бачу свій зріст як дизайнера в порівнянні з минулими роками. І розумію, що нарешті, знайшла направлення, яке мене захоплює.

Сварю себе за те, що не знаходжу часу на заняття спортом. З моїм режимом це дуже важливо, але я часто ставлю в пріоритет роботу.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Останнім часом почала замислюватися над тим, що яку б гарну річ ти не зробив, згодом вона втратить свою красу через якісь обставини. Вважаю, що найкрасивіша річ у світі – це небо. Воно завжди змінюється і кожна його модифікація прекрасна. Невловима краса, на яку можна дивитися вічно.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Легко спілкуватися з людьми і швидко заводити знайомства.  Мені важко це дається, але я намагаюся вчитися, бо думаю, що у будь-якій сфері це важлива навичка.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Втратити спогади — це жахливо. Вони і роблять нас тими, ким ми є, вони і є нашим життям. Напевно, у такому разі я хотіла б позбутися всіх спогадів і почати життя заново.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Чоловікам — гарне виховання та почуття стилю.  Жінкам — модифікація тіла неприродним способом.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Хочеться порівнювати себе з коньяком, який з кожним роком стає все кращим і ціннішим.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Жалкую, що в дитинстві вечорами вишивала або в’язала при поганому освітленні. Тепер маю поганий зір, що приносить мені дискомфорт.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Вважаю, що думка про зовнішність Леонардо Ди Капріо перебільшена. Для мене він талановитий актор, але ніяк не красень. Мені подобається Бенедикт Камбербетч, його красенем не називають, та з його харизмою зовнішність сприймається інакше.

Чим пахне щастя?

Щастя пахне морським повітрям та сосновим лісом. Ці аромати можна знайти в місцях, де я відпочиваю і сповільнюю свій ритм життя.

Читайте також: «МУЗЕЙ ТИМ І ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД КРАМНИЦІ, ЩО ТУТ ЕКСПОНАТИ БЕЗЦІННІ», — ВІКТОРІЯ ЛИСЕНКО, ВЛАСНИЦЯ VICTORIA MUSEUM

Статьи по теме