Про що жінка мовчить: Тамріко Кебурія, дизайнерка бренду Tamar Keburia

Редагувати переклад
Тамріко Кебуріа - грузинська дизайнерка, яка працює в Україні та Великобританії. Фешн напрямок, який обрав бренд Tamar Keburia - інтелектуальна мода. Натхненняя для колекцій слугують різноманіття природи та складні архітектурні форми. Власне, про натхнення, сучасних жінок та цінність спогадів Тамріко розповіла в інтерв'ю Marie Claire. 

Про що жінка мовчить: Тамріко Кебурія, дизайнерка бренду Tamar Keburia-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Що точно я б порадила не робити, то це обговорювати та критикувати зовнішній вигляд чи одяг інших жінок. Ми повинні підтримувати одна одну і пам’ятати, що кожна з нас має право на вибір і самовираження. Про що не можна мовчати — це питання рівності, гендерної несправедливості та сексизму. Ми повинні говорити вголос про ці проблеми, боротися за наші права та права інших жінок, і спільно працювати над створенням більш справедливого суспільства для всіх. Пам’ятайте, що кожен маленький крок, навіть якщо він здається 2мм, це крок і з нього викарбовується шлях до мети.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Із собою.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Сварю я себе завжди за те, що даю людям 12500000й шанс, а треба одразу робити висновки, не обманювати себе і прислухатися до своєї інтуїції. Хвалю я себе кожен раз, коли роблю якусь цікаву річ.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Море. Кожен раз, коли я бачу море, воно мене захоплює та наповнює.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Я б хотіла вже навчитися нарешті літати. Чому? бо я пташка. (Усміхається.)

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Як я сиджу на вершині Драгобрату та дивлюсь на гори, в одній руці дзвіночок і його звук розтікається по вершинам, а коли стухає — то чутно природню тишу та птаха, який вирує своїми крилами над простором.

Про що жінка мовчить: Тамріко Кебурія, дизайнерка бренду Tamar Keburia-Фото 2

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасних чоловіків точно прикрашає повага до всіх жінок (до матері, до сестри, до подруги, до коханої та просто до навіть незнайомої людини), а жінкам точно не варто маніпулювати стереотипною жіночою поведінкою.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Червоне сухе насичене вино. Бо я буваю дуже зрозуміла, та зазвичай не зовсім. І розкриваю свій внутрішній світ, тільки тим, хто в змозі оцінити.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Відноситись дуже вибірково до подруг. Але це приходить із досвідом. На жаль — своїм.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

З красенями завжди така історія, що вони знають про свою привабливість, цим користуються і зазвичай є нарцисами. Тож стереотипні красені — це не до нас. (Усміхається.) Хто мені здається привабливим? Кожний період життя, це різні акценти. Але саме зараз, мені здаються привабливими чоловіки, які красиво старіють.

Чим пахне щастя?

Фрезіями в саду.

Статьи по теме