Про внутрішній спокій та глибину: O.TAJE представляє Pre-Spring’24 дроп 

Коли святкові мелодії вже затихли, ми повертаємося до своєї спокійної рутини, заново вчимося віднаходити щастя в маленьких речах та мріяти про весну. Це кращий час зануритися в себе та підготуватися до оновлення — ззовні та всередині. Натхненні цим настроєм, O.TAJE презентують новий дроп LONGING FOR SPRING.

Про внутрішній спокій та глибину: O.TAJE представляє Pre-Spring’24 дроп -Фото 1

Pre-Spring’24 від O.TAJE про речі, що відображатимуть вашу внутрішню глибину та зовнішній спокій. Бренд пропонує оновлену базу, що зігріватиме в останній місяць зими, піде з вами у новий весняний сезон, подарує тактильне задоволення та стане фоном для ваших буднів або особливих моментів.

У новому дропі O.TAJE робить ставку на лаконічні речі й спокійні силуети та закликає “грати” з багатошаровістю та трикотажними total-look. Більша частина дропу — базові лонгсліви з круглим коміром, джемпери-поло, светри з високим коміром. Для універсальних готових образів тут представлено сети: поєднання джемперів з м’якими трикотажними брюками — прямими або кюлотами.

На особливу увагу заслуговують комплекти з топа з коротким рукавом та кардигану — поєднуючи їх разом, можна повторити естетику стилю 90-х. Або ж нашаровувати їх та міксувати з іншими речами для ще більшої кількості різнопланових образів.

Про внутрішній спокій та глибину: O.TAJE представляє Pre-Spring’24 дроп -Фото 2

Про внутрішній спокій та глибину: O.TAJE представляє Pre-Spring’24 дроп -Фото 3

Про внутрішній спокій та глибину: O.TAJE представляє Pre-Spring’24 дроп -Фото 4

В Pre-Spring дропі традиційно чільне місце відведено сукням. Зокрема, це максі з невисоким коміром в рубчик, з акцентними лініями, що видовжують та підкреслюють силует. Окрім того, бренд розширив текстильну лінійку, повторивши один із бестселерів, міні спідницю у складку, у трендовому коричневому кольорі.

Розкриваючи тему внутрішньої глибини, спокою та гармонії, O.TAJE обрав для дропу відповідні відтінки — теплий глибокий шоколад, чорний, червоний та помаранч.

Про внутрішній спокій та глибину: O.TAJE представляє Pre-Spring’24 дроп -Фото 5

Про внутрішній спокій та глибину: O.TAJE представляє Pre-Spring’24 дроп -Фото 6

Про внутрішній спокій та глибину: O.TAJE представляє Pre-Spring’24 дроп -Фото 7

Про внутрішній спокій та глибину: O.TAJE представляє Pre-Spring’24 дроп -Фото 8

Про внутрішній спокій та глибину: O.TAJE представляє Pre-Spring’24 дроп -Фото 9

Читайте також: ОФІС ЧИ РОМАНТИЧНЕ ПОБАЧЕННЯ: НОВА КОЛЕКЦІЯ BUSY & COMFORT ВІД БРЕНДУ FASHIONISTA 

Статьи по теме