UA
RU

Про внутрішню силу і зовнішню ніжність: O.TAJE випустили перший дроп колекції весна-літо 2023

Редагувати переклад

Бренд O.TAJE представив перший дроп нової колекції сезону весна-літо 2023. Вона присвячена поєднанню сильних внутрішніх трансформацій, які  цьогоріч відбулися з кожним, та теплих відчуттів ніжної весни. У колекцію ввійшли як бестселлери бренду – джемпери і кардигани, так і нові моделей топів, штанів та суконь. 

 Про внутрішню силу і зовнішню ніжність: O.TAJE випустили перший дроп колекції весна-літо 2023-Фото 1      

“За цей рік кожна з нас змінилася: як внутрішньо, так зовнішньо. Ми відкрили найсильнішу версію себе і відчули неймовірну сміливість. Разом з цим кожен живе з приємним очікуванням ніжної та квітучої весни як символу чогось абсолютно нового. У новій колекції ми намагалися передати унікальність кожної жінки, її власні відчуття трансформацій та внутрішню силу”, – коментує нову колекцію засновниця бренду O.TAJE Анастасія Оксак.

Про внутрішню силу і зовнішню ніжність: O.TAJE випустили перший дроп колекції весна-літо 2023-Фото 2

Речі з першого дропу вийшли досить сміливими, але водночас витонченими та тендітними. Завдяки такому поєднанню відчуттів кожна, хто обирає O.TAJE, може підкреслити власну унікальність та обрати той стан, який зараз найбільш відгукуються. Залежно від настрою та самовідчуттів можна зробити вибір на користь асиметрії й насичених кольорів чи більш виважених і зрозумілих класичних силуетів та форм.

Про внутрішню силу і зовнішню ніжність: O.TAJE випустили перший дроп колекції весна-літо 2023-Фото 3

В новій колекції бренду переважають відтінки рожевого та монохромні чорний і беж. Багато уваги приділили деталям, при цьому залишивши речі у впізнаваному мінімалізмі. Проте, розрізи на сукнях, відкриті плечі, асиметричні топи підкреслюють частини тіла і розставляють правильні акценти. Уже традиційно O.TAJE використовують в колекції натуральні тканини, зокрема легку бавовну та ніжну віскозу. 

Про внутрішню силу і зовнішню ніжність: O.TAJE випустили перший дроп колекції весна-літо 2023-Фото 4

У дроп увійшли бестеселлери бренду – джемпер AGNES та кардиган HANNA, але виконані у нових весняних кольорах. Також наявні кардигани у смужку з золотими ґудзиками, топи, сети зі штанами та м’які пухнасті сети з шортами, топом та вкороченим кардиганом. Особливе місце займають фактурні силуетні сукні трендової довжини максі, виконані в чорному, червоному та кольору фуксії. 

Про внутрішню силу і зовнішню ніжність: O.TAJE випустили перший дроп колекції весна-літо 2023-Фото 5

Усі речі з дропу легко міксуються між собою, створюючи нові поєднання та універсальну весняну базу. Нова колекція O.TAJE весна-літо 2023 вже доступна на сайті otaje.com

 

Статьи по теме