UA
RU

Проєкт UKRAINIAN BEASTS UNLEASHED презентує благодійну колекцію мерчу

Редагувати переклад

Космічний Кінь, харизматичні Пазурі, розкішні Лотоси, розумний Кіт, Собаки-парамедики,  бойові Лис та Ворона — з першого погляду, як цей дивний зоопарк просочився з чиєїсь уяви в реальність?

Проєкт UKRAINIAN BEASTS UNLEASHED презентує благодійну колекцію мерчу-Фото 1

UKRAINIAN BEASTS Unleashed – це фандрейзинговий проєкт, реалізований спільно з Фондом родини Марії Примаченко та дитячою лікарнею «Охматдит» і спрямований на підтримку культурної спадщини української народної художниці Марії Примаченко. 

Також це кампанія культурного спротиву, яка проводить аналогію між казковими тваринами Примаченко та українською нацією. І ті, й інші були вимушені покинути свої домівки і розбрелися планетою, але перетворили цей досвід на демонстрацію характеру, небаченого світом раніше. А ще у наочну демонстрацію того, що буває, якщо «розбудити в українці звіра». 

Проєкт UKRAINIAN BEASTS UNLEASHED презентує благодійну колекцію мерчу-Фото 2

З продажу мерчу кампанiя фандрейзить грошi на дві цiлi:

  • мурали Примаченко у НДСЛ “Охматдит”;
  • будівництво багатофункціонального арт-центру та музею Примаченко у її рідній Болотні (Київська Область), розробленого агентством Faina Вікторії Якуші.

Кампанія залучає приватних та корпоративних донорів, фонди, медіа — і запускає лінійку одягу з мотивами картин Примаченко, 80% коштів із продажу якого йдуть на будівництво, а 20% повертаються до тиражування продукції. Адже першочерговим завданням проекту є розмноження того, що намагаються знищити.

 

​​Це той самий випадок, коли можна задонатити з користю для всіх: зробити яскравішим життя маленьких пацієнтів Охматдиту чи допомогти побудувати сучасний багатофункціональний арт-центр, а водночас отримати креативний мерч i поширити українське мистецтво та вайб. 

Проєкт UKRAINIAN BEASTS UNLEASHED презентує благодійну колекцію мерчу-Фото 3

Нагадуємо, першим етапом кампанії UKRAINIAN BEASTS Unleashed став мурал на стіні НДСЛ Охматдит, головної дитячої клініки країни. Монохромний корпус №15 перетворився на картину кольору яскравого літнього неба, якою гуляють “Мудрий Звір, “Польова Xовра”, червоний пегас i кiт Марії Примаченко. У рамках реалізації арт-терапевтичних практик Охматдит прагне перетворити свій простір на галерею сучасного українського мистецтва просто неба, а також змінити уявлення про дитячу лікарню, як обителi туги і тривоги — адже це також місце наукових чудес, зцілення та надії. В планах кампанiї — розпис корпусу №16 та полiклiнiки Охматдит в центрi Київа. 

 

“На сайті проєкту вже можна знайти перший тираж колекції одягу за мотивами фантастичної флори та фауни Марії Примаченко, а у планах є ще багато чого, — розповідає Євген Скрипник, організатор проєкту, — а поки зустрічайте зухвалого Космічного Коня, харизматичні Пазурі, розкішні Лотоси, розумного Кота, Собак-парамедиків, i бойових Лиса та Ворону».

 

«Періть з обережністю, носить з гордістю!» — як промовляє етикетка колекції.


Купити можна у магазині на сайті проекту: https://ukrainianbeasts.com/shop 

Також на сайтi можна просто задонатити: https://ukrainianbeasts.com/donate