UA
RU

Пуховики з турботою про довкілля: Осінньо-зимова колекція MARCHI 2021/2022

Редагувати переклад
Бренд MARCHI представив нову осінньо-зимову колекцію 2021/2022 і заявив про свою свідому позицію щодо екології та охорони навколишнього середовища.

Пуховики з турботою про довкілля: Осінньо-зимова колекція MARCHI 2021/2022-Фото 1

Пуховики з турботою про довкілля: Осінньо-зимова колекція MARCHI 2021/2022-Фото 2

Колекція MARCHI осінь-зима 2021/2022 включає в себе класичні моделі зимових курток бренду з новим дизайном. Акцент зроблений на об’ємних кишенях та яскравій металевій фурнітурі, виготовленій компанією YKK, що є гарантією якості. Стиль бренду підкреслюють функціональні деталі – знімні жилети і капюшони. Колірна гамма представлена у приглушених осінніх тонах – зеленому хакі і припиленному бежевому. А акцентним кольором колекції став червоний. Ще одна важлива деталь – вага виробів: навіть найоб’ємніші моделі та теплі пуховики дуже легкі, майже невагомі. У колекції також представлені лінія чоловічих пальт і курток і серія пуховиків для жінок з розміром plus-size.

Пуховики з турботою про довкілля: Осінньо-зимова колекція MARCHI 2021/2022-Фото 3

Пуховики з турботою про довкілля: Осінньо-зимова колекція MARCHI 2021/2022-Фото 4

Читай также: Василий Бондарчук: Нужно бороться за любовь

Турбота про екологію – один з важливих принципів MARCHI. Бренд виступає за раціональне споживання ресурсів і бореться із забрудненням навколишнього середовища. Тому в цьому сезоні куртки бренду пошиті з переробленої recycle-тканини для верхнього одягу. Якість виробів MARCHI традиційно розрахована на довгий термін експлуатації. Одяг виготовляється в Україні з максимальним скороченням відходів від виробництва. Наповнювач пуховиків з колекції осінь-зима 2021/2022 – як завжди, сертифікований гусячий пух з пружністю Fill Power 750 українського виробництва.

Пуховики з турботою про довкілля: Осінньо-зимова колекція MARCHI 2021/2022-Фото 5

Пуховики з турботою про довкілля: Осінньо-зимова колекція MARCHI 2021/2022-Фото 6

Пуховики з турботою про довкілля: Осінньо-зимова колекція MARCHI 2021/2022-Фото 7

«Турбота про навколишнє середовище – це не данина моді, це наш свідомий вибір, – каже засновниця бренду MARCHI, дизайнер Валерія Марчі. – Що спонукає нас рухатися у цьому напрямку? Єдина ідея: що саме ми можемо зробити, щоб зупинити глобальне потепління або щоб кити в океані не гинули, заплутавшись у поліетиленових пакетах? Ми обрали екологічні способи протистояння цьому. Це складно, вимагає затрат і зусиль. Окрім екологічного підходу до виробництва одягу, ми також скоротили до мінімуму використання поліетиленових пакетів: замість цього виготовляємо сумки для пуховиків із залишків тканин».

Колекцію вже можна подивитися на офіційному сайті:

store.marchi.com.ua

Партнер та взуття: Saucony (arena store.com.ua)

Фото: Стефан Лисовский

Стиль: Марина Сандугей-Шишкіна

Макияж: Вєтрова Олександра

Партнер: Saucony

Статьи по теме